REKLAMA TP
, Hisense LG Newsy Philips Sony TCL Telewizory TOP-10

Najlepsze telewizory 2022 roku według EISA

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Najlepsze telewizory 2022 roku według EISA”

  1. zoritoler imol pisze:

    I really enjoy looking at on this site, it holds excellent posts. „Wealth and children are the adornment of life.” by Koran.

  2. zoritoler imol pisze:

    Hi there! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no back up. Do you have any solutions to stop hackers?

  3. zoritoler imol pisze:

    An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

  4. zoritoler imol pisze:

    Deference to op, some wonderful information .

  5. zoritoler imol pisze:

    Some really interesting information, well written and broadly speaking user friendly.

  6. zoritoler imol pisze:

    so much good information on here, : D.

  7. zoritoler imol pisze:

    I?¦ve recently started a website, the information you provide on this website has helped me tremendously. Thanks for all of your time & work.

  8. Tja pisze:

    Zgodzę się że kiedyś nagrody były przyznawane naprawdę rzetel gm produktom, obecność zaledwie jednego tv od Sony i brak Samsunga czy choćby Panasonica pokazuje że nagrody już zostały „rozdane w kopertach” przed głosowaniem. Gdyby nie Quantum dot Samsunga, Philips czy Sony mogło by pomarzyć o wniesieniu czegokolwiek do technologii OLED w swoich produktach. To jednak połączenie technologii Oled i QD dało w końcu wyraźny krok na przód w tej kategorii tv. Philips to dno, a produktu TCL czy Hisense to nadal egzotyka na rynku europejskim.

  9. ed pisze:

    Bzdury, aż szkoda się rozpisywać. Promocja chińskich marek i kampania promocyjna Philipsa, który nie może się przebić na rynku TV. Dobrze, że chociaż jeden model od sony dali. Każdy kto siedzi w temacie, wie, że jeśli chodzi o jakość obrazu, to króluje Sony i Panasonic, potem LG. Samsung to dobry ,,uniwersalny” wybór dla szarego użytkownika, który korzysta z wszystkiego po trochu, ale obraz mocno przekłamany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml