, Newsy Philips Telewizory

Masz telewizor Philipsa z Androidem? Szykuj się na aktualizację systemu!

fot. Philips

fot. Philips

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Masz telewizor Philipsa z Androidem? Szykuj się na aktualizację systemu!”

 1. Misio pisze:

  A mój się kończy na 9, producent tak spieprzył aktualizacje, że teraz Miracast już nie działa, połowa aplikacji znikła a telewizor potrafi się zawiesić. Nie kupujcie tego chińskiego szrotu.

 2. macsee pisze:

  A już myślałem że mojemu 55PFT6550 w końcu naprawią oprogramowanie bo samoczynny restart kilka razy w miesiącu to u mnie już norma od samego początku. Tak samo jak problemy z pilotem, gdzie po jakimś czasie traci kontakt z TV :-). To mnie bardzo zraziło do tej firmy. Zachciało mi się Android TV z Ambilight to mam teraz problemy.

 3. xaliemorph pisze:

  Widać lepiej aniżeli z Sony. Bo w przypadku Sony to musiała być wielka molestacja społeczności by w końcu zrobili Androida 6.0 co w sumie było pozytywne bo z rozpędu nawet zrobili 7.0 nawet na te starsze modele. Ale maili, narzekań, na międzynarodowych „community forums” było co nie miara bo Sony chciało poprzestać na Androidzie Lollipop 5.0 na zasadzie kup produkt a wsparcia zero.

  To mnie skutecznie zniechęciło bo nawet Chińczycy potrafią (nie każda marka) dawać dłuższe wsparcie do swoich duuuuuużo tańszych produktów. No ale Sony się obudziło i w końcu dobiło nawet do 7.0 ale chyba na Oreo nie ma co liczyć.

Dodaj komentarz


reklama