, Newsy Philips Telewizory

Masz telewizor Philipsa z Androidem? Szykuj się na aktualizację systemu!

fot. Philips

fot. Philips

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Masz telewizor Philipsa z Androidem? Szykuj się na aktualizację systemu!”

 1. Wadliwyphilips pisze:

  Witam mam telewizor 42PFL6188K_12, który mam problem z włączeniem się miga 2x dziada czerwona i za Chiny ludowe nie da go rady odpalić Innaczej niż czekanie paru godzin w najlepszym wypadku a w najgorszym po paru dniach i nawet nie wiem co zrobić, to może byc wina ze stare opragromowanie ma czy co? Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

 2. Mimek pisze:

  Znakomite posunięcie ze strony Philipsa. Szacuneczek za obsługę klienta.

 3. xaliemorph pisze:

  Widać lepiej aniżeli z Sony. Bo w przypadku Sony to musiała być wielka molestacja społeczności by w końcu zrobili Androida 6.0 co w sumie było pozytywne bo z rozpędu nawet zrobili 7.0 nawet na te starsze modele. Ale maili, narzekań, na międzynarodowych „community forums” było co nie miara bo Sony chciało poprzestać na Androidzie Lollipop 5.0 na zasadzie kup produkt a wsparcia zero.

  To mnie skutecznie zniechęciło bo nawet Chińczycy potrafią (nie każda marka) dawać dłuższe wsparcie do swoich duuuuuużo tańszych produktów. No ale Sony się obudziło i w końcu dobiło nawet do 7.0 ale chyba na Oreo nie ma co liczyć.

 4. macsee pisze:

  A już myślałem że mojemu 55PFT6550 w końcu naprawią oprogramowanie bo samoczynny restart kilka razy w miesiącu to u mnie już norma od samego początku. Tak samo jak problemy z pilotem, gdzie po jakimś czasie traci kontakt z TV :-). To mnie bardzo zraziło do tej firmy. Zachciało mi się Android TV z Ambilight to mam teraz problemy.

 5. Misio pisze:

  A mój się kończy na 9, producent tak spieprzył aktualizacje, że teraz Miracast już nie działa, połowa aplikacji znikła a telewizor potrafi się zawiesić. Nie kupujcie tego chińskiego szrotu.

Dodaj komentarz


reklama