REKLAMA TP
, LG Newsy Philips Samsung Sony Telewizory

Ranking telewizorów 3D – listopad 2013

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Ranking telewizorów 3D – listopad 2013”

 1. Skowron pisze:

  WoW jeżeli chodzi o tego Philipsa. Widziałem go w akcji i musze powiedzieć, ze takiego obrazu jeszcze nigdzie nie widziałem. Do tego ten ambilight – jak ktoś ma dużo miejsca na ścianie to będzie zachwycony.

 2. jacekg pisze:

  LA620 to jeden z modeli z podstawowych serii, jednak porównując z Sony R470 wiele osób raczej decyduje się na ten pierwszy – wygrywa funkcjonalnością.

  Tymczasem rośnie ciekawość modelami o rozdzielczości 4K i nie ma się co dziwić. Widzieliście już zwiastun pierwszego filmu dla dorosłych w tej technologii?:)

  http://www….32/xxx-4k/

 3. AnalitykRTV pisze:

  prawdopodobnie to jest wina tego że na etapie transportu sprzęt doznał wstrząsu mocnego, poważnie, to już chyba trzeci przypadek że tak ktoś pisze o telewizorze LG. Ekran nie uległ pęknięciu ale coś fizycznie uległo uszkodzeniu. to nie wina kontrastu, sprzedawca miał rację.

 4. Martin pisze:

  Uwaga!!! ostrzegam przed kupnem telewizora LG 42LA620S. Sprzedawca zapewniał mi że ma bardzo dobry obraz jak na swoją cenę i faktycznie obraz dobry ale tylko w dzień, ponieważ w nocy obraz traci wiele na jakości. Trochę poszperałem po internecie żeby się dowiedzieć dlaczego mam taki do kitu obraz i natrafiłem na kilka testów ten telewizor LG ma kontrast na poziomie 750:1 tyle to mają monitory od komputerów ale dla telewizora taki wynik jest niedorzeczny. Czerń jest szara dosłownie, a wyobrazić sobie że mogłem mieć za mniejsze pieniądze model Sony R470 co ma kontrast powyżej 3000:1 to jest telewizor, czerń oczywiście też nie jest perfekcyjna ale porównując do LG to jest przepaść technologiczna.

 5. Daro pisze:

  Nie dziwi mnie, LG wygrywa ceną za jakość na rożnych poziomach cenowych.


reklamaml