, Sony Telewizory

Telewizory Sony BRAVIA W9 z Triluminos: kolory, które ożywają


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Telewizory Sony BRAVIA W9 z Triluminos: kolory, które ożywają”

 1. jacekg pisze:

  Uwaga koncern Sony ogłosił konkurs!!

  Nagroda główna 40-calowy smart tv z najnowszej serii

  szczegóły poniżej

  www.3dmaniak.pl/46188…seria-w-9/

 2. jacekg pisze:

  Może chcielibyście przy zakupie nowego TV otrzymać smartfona Sony Xperia L albo Z?

  www.3dmaniak.pl/46118…ny-xperia/

 3. pokemon pisze:

  Ten telewizor to jakaś porażka. Na białych tłach widoczny mocny clouding – dosłownie czarne chmurki. Generalnie biel wpada w zieleń i nie da się z tym nic zrobić, a każdy zielony kolor świeci na lazurowo, co powoduje, że obraz wydaje się totalnie nienaturalny.

  Nie wiem skąd zachwyty tym telewizorem, niższe serie na IPS’ach święcą o wiele lepiej. Poza tym plastikowa – tandetna podstawka w najwyższym, tak bardzo drogim modelu? Serio?

 4. Kubik pisze:

  Miałem okazję zobaczyć ten telewizor w swoim mieście, ale niestety demo które było włączone polegało na wyświetlaniu loga Blu-Ray i paru białych napisów więc widziałem głównie czarny ekran, ale z tego co słyszałem reakcje są pozytywne. Tylko te ceny….

 5. Rafko pisze:

  Mogłem się zapoznać z tym telewizorem w tamtym tygodniu i mogę jedynie powiedzieć że Sony znowu się udało zrobić najlepszy telewizor LED’owy na rynku. Bardzo dobry obraz i świetny dźwięk, do tego jest bardziej multimedialny niż modele z tamtego roku, wreszcie dogonili pod tym względem Samsunga. Funkcje Smart TV też są całkiem dobre ale zdecydowanie jakość obrazu jest tym czynnikiem co wyróżnia Sony na tle konkurentów w linku można zobaczyć co daje Triluminos
  www.wrzuc.to/x000Hv6vOQxTcMD
  Jedynie do czego można się przyczepić to że Triluminos nie zawsze działa jak powinien i dochodzi do tego że barwy są przesycone i nienaturalne ale po dobrej kalibracji ten problem znika.

 6. jacekg pisze:

  Do wyboru mamy trzy wielkości ekranu. 40, 46 oraz 55 cali. Na Ceneo jest błąd (tam jest podana wersja 42 cali)

Dodaj komentarz


reklamaml