, MiniRecenzje Philips Telewizory

Philips 40PFL5007K: recenzja i opinie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Philips 40PFL5007K: recenzja i opinie”

 1. rtv pisze:

  PO CO JEST POTRZEBNE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM DO NAGRYWANIA NA USB?????
  PRZY NAGRYWANIU WYSKAKUJE INFORMACJA ŻE JEST KONIECZNE POŁĄCZENIE SIĘ Z INTERNETEM.

 2. jacekg pisze:

  Nie ma ideałów:) Zależy kto co potrzebuje – dla jednych liczy się przede wszystkim obraz i funkcje, dla innych dźwięk, itd.

 3. JAcek pisze:

  Od kliku miesięcy mam model 40PFL5500k od opisywanego różni się tylko funkcją 3D. Do obrazu nie można się przyczepić, wygląd rzecz gustu dla mnie rewelacja, niestety potwierdza się to, że SMART wywołuje ból głowy… i nie chodzi tylko o to, że czegoś tam nie ma – TV czasem potrzebuje tyle czasu na zastanowienie się co zrobić, że można spokojnie iść kawę zrobić i po powrocie ponowić prośbę pilotem… na + jest wifi, które uwalnia od kabli. youtube, ipla jak w lg – przeglądarka www w lg jest lepsza. Współpraca z ipadem, czy smartfonem super (ułatwia pisanie). Jeśli ktoś nie jest specjalnie niecierpliwy, chce tv do oglądania naziemnej TV cyfrowej + czasem coś z sieci lub ma potrzebę odtworzenia filmu z pendriva, przenośnego hdd to sprzęt jest godny polecenia… tym bardziej, że za taką cenę podobnej specyfikacji i jakości obrazu nie znajdziemy. Dla osób nerwowych proponuję zakup droższego tv 😉

 4. zurekdar pisze:

  co to za nagrywanie usb które wymaga internetu!

 5. Huhuhu pisze:

  Panowie, philips w ty modelu jedzie obecnie na matrycy od samsunga. Mimo zapewnień jakośc jest po prostu gorsza obecnie, stąd tyle negatywnych opinii i zawiedizonych klientów. Poprzednio philips stosował matryce od sharpa. Obecnie od samsunga która ma clouding i snużenie w szybkich scenach,.

Dodaj komentarz


reklama