, Informacje prasowe Newsy Philips Telewizory

Philips – nowe telewizory na 2012 rok

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Philips – nowe telewizory na 2012 rok”

 1. Mac4don pisze:

  Telewizorem roku 2008 wg EISA był 46pfl9732d. Miałem ten telewizor. Sprzedałem go koleżance i chodzi do dzisiaj bez awarii, a kupiony był w 2008 r. Rewelacyjny obraz nie miał sobie równych i dzisiaj również zachwyca jakością. Jak spotykamy się u koleżanki to wszyscy się pytają co to za telewizor, bo u nich nie ma takiego obrazu. A jak usłyszą, że to model z 2008 roku, to nie wierzą że ich nowe Samsungi, LG, itp. nie odbierają tak ładnie. Nie pisz o awaryjności telewizorów, bo na to nie ma rady. Każdy może się zepsuć. Chodzi mi o jakość obrazu i dźwięku – tu Philips jest nr 1.

 2. jancent pisze:

  Mac4don Witam!
  Człowieku, o jakiej wyższej półce ty mówisz w odniesieniu do Philipsa?
  Kupiłem w 2009 roku 42pfl9803h/10. Najwyższa półka telewizor roku 2008/2009. Na starcie wymienilem dwa, a w trzecim po uplywie trzech lat poszla matryca, i dziś dowiedziałem się że nie załatwią nowej bo nie ma możliwości. Czyli za prawie 10 tys kupilem jednorazowkę. Ciekawe co na to Philps?

 3. vendyl pisze:

  Pod koniec roku ma dojść więcej serwisów smart w philipsach. Chodza pogłoski o tvn playerze. Ipla sama w sobie nie jest taka zła. Muszę przyznać, że zrobili ciekawą wakacyjną promocję – jak kupujesz telewizor, dostajesz 1000 godzin filmów gratis.

 4. Mac4don pisze:

  Witam,
  Philips nie stawia na takie pierdoły jak Smart TV. Jak chcesz pooglądać sobie Youtuba to włącz kompa.
  Poza tym opisywany przez jobro model 6606, to niska półka Philipsa (6 seria), taka dla mas, co nie wymagają wiele od telewizorów.
  Jeżeli ktoś chce mieć telewizor z bajerami typu SmartTv, itp. to niech szuka jakiegoś Samsunga, LG. Philips postawił na jakość obrazu i tutaj nie ma sobie równych. Szczególnie jeśli chodzi o serię 8 i 9 z Ambilight. Poprostu bajka.

 5. marlon pisze:

  @jobro, to prawda, smart TV obecnie nie jest bardzo rozwinięty ale kto Ci każe wyłącznie korzystać z app dedykowanej dla PL, musisz mieć na uwadze że deweloperzy póki co nie chętnie podchodzą do tematu telewizorów gdyż zyski z tego są mierne lub ich po prostu brak. Miejmy nadzieję, że to z czasem się zmieni ponieważ korzyści są obopólne (i dla dev i dla producentów) i oferta aplikacji Smart TV będzie z czasem sukcesywnie poszerzana. Co do samych telewizorów Philipsa nie mogę się z Tobą zgodzić, widziałem prezentację modeli na 2012. Są na bardzo wysokim poziomie jakościowym, wykorzystane technologie wyprzedzają o dwie głowy wiele czarnych koni brylujących na rynku, myślę że ta marka która jak dotąd nie doceniana jest godna uwagi, szczególnie tegoroczna oferta.

 6. jobro pisze:

  Sprawdźcie jak teraz działa Philipsowe Smart tv,
  tragedia dla Polski brak jakiejkolwiek oferty jedynie ipla
  nawet Youtube działa wadliwie
  mam 46pfl6606 kupiony
  nie warto wydawać pieniędzy

Dodaj komentarz


reklamaml