Max każe sobie zapłacić więcej. Zaczyna się walka z dzieleniem kont
Serwis streamingowy Max podobnie jak Netflix i Disney+ wprowadza opłatę za dodatkowego użytkownika. Tym samym platforma zapowiada surową walkę z użytkownikami współdzielącymi konta bez opłat. Ile trzeba będzie zapłacić?


