, Canal+ Newsy Telewizja i operatorzy

Aktualizacja dekodera Canal+ 4K UltraBox+

fot. Canal Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

28 odpowiedzi na “Aktualizacja dekodera Canal+ 4K UltraBox+”

 1. APaBlo pisze:

  Nowe menu z durnowatym obrazkami to taki trend, wszędzie uszczęśliwiają takim chlamem ma sile. Oby do końca umowy i niech spierd…

 2. Pitercat pisze:

  Dziś na chacie z BOK CANAL+ Pan napisał że nic nie można zrobić, zostaje tylko nowa wersja. Umowy nie można z tego powodu zerwać z ich winy i mają to gdzieś. Zostaje UOKiK.
  Zajmę się tym po weekendzie i dam znać w postępach.

 3. Andrzej pisze:

  To jest TRAGEDIA!
  niemal jak sabotaż konkurencji

  Proszę wycofać się z tego, bo stracicie klientów.

 4. Aldona pisze:

  Totalnie spierniczone wszystko. Ja chcę starą wersję. Każdy z domowników miał swoją listę kanałów teraz tovwszystko jeden wielki kanał i dno.

 5. Pablo pisze:

  A, i jeszcze jedno. Na grzyba mi te wasze kafelki z obrazkami w liście nagrań. Nic nie można znaleźć. Ja chcę prostą listę tekstową, tak jak było wcześniej.

 6. Pablo pisze:

  Masakra! Koncertowo spier****li dokładnie te funkcje, z których najczęściej korzystałem: EPG w układzie gazetowym, szybki dostęp do kanałów tematycznych w EPG, nagrywanie seryjne, funkcja „znajdź podobne”. I tu nie chodzi o to, że nie mogę przyzwyczaić się do nowego menu. To nie problem, przyzwyczaję się. Ale oni po prostu usunęli te funkcje, które tutaj wymieniam. Ponadto nie mam pewności czy można nagrywać kilka kanałów jednocześnie, bo zaczęło mi wyświetlać komunikaty o konfliktach, co wcześniej się nie zdarzało.
  Ten, kto to wymyślił, strzela sobie (a właściwie firmie) w stopę. Ja na pewno nie przedłużę umowy przy takim gównianym sofcie. Wystarczą mi serwisy streamingowe.

 7. KRISS pisze:

  Ustawiłem wczoraj listę ulubionych kanałów i zajęło mi to ok.godziny.
  Dzisiaj rano włączyłem telewizor i cała lista poszła się je…..Totalna porażka!!.Jak tego nie poprawią to będzie moja ostatnia umowa.

 8. Sława pisze:

  Zgadzam się z większością uwag. Dla mnie główny problem to brak przejrzystego programu według dni i godzin (wchodząc w kanał mogę przeglądać po kolei co będzie w programie, ale raz, że to mało wygodne, a dwa, nigdzie nie ma informacji co to za dzień! Przecież to podstawowa sprawa! Nie ma opcji wyboru dnia, czyli cały czas klikać dalej, dalej, dalej, nie wiedząc nawet co to za dzień, paranoja!

  Drugi problem to kompletnie nie rozumiem jak wejść w ustawienia nagrywania, ale nie te ogólne, tylko konkretne nagrywanie (wg daty, godziny, powtarzalności).

  I po trzecie, skoro ma być tak jak tu jest, to ja bym chciała żeby na pulpicie pokazywały mi się moje wybrane kanały jako główne, a nie stale to wszystko co oni proponują.

 9. Masakra pisze:

  Trzeba bd zrezygnować i brać polsat Tragedia Masakra i brak słów.

 10. DOR pisze:

  Debile, jakieś poj…ane chore mózgi. Jak nagrać w/g czasu Porąbańce. Kiedyś naciskałem OK i mogłem nagrać czy to od razu czy w.g własnego czasu. Problem w tym że nad tym siedzą jakieś krostowate tłuste imbecyle i myślą , że każdy jest biegłym informatykiem. To jest chore ja chcę starą wersję

 11. Dymek pisze:

  Oprogramowanie to jakiś żart szkoda moich merwów.Totalne zero

 12. P pisze:

  C+ przywróćcie poprzednia wersję. To jakieś g…

 13. Cyneq pisze:

  Totalna nieużywalność i skomplikowanie.
  Po pierwsze zupełnie zniknął Netflix i z kanału 222 i w ogóle.
  Po drugie gdzie u diaska są nagrania z satelity pobierane na dysk w nocy? Ej ludzie, nie każdy w tym kraju ma super internet. Jakbym miał ultraszybki net nie kupowałbym dekodera do talerza!!
  Po trzecie – przez kilka dni nie działały ŻADNE przyciski, nawet zmiana kanału, zanim nie nacinęło się „powrót do TV” (który przestał działać zgodnie z nazwą). Jakbym miał takich junior developerów w zespole, jak ci co pisali ten soft, tobym im nie dał żadnego zadania bardziej skomplikowanego niż „Hello Word” a i to bym po nich sprawdził 3 razy.

 14. soft bubel pisze:

  Oprogramowanie napisali ludzie, którzy nie oglądają tv inie wiedzą jak działa dekoder. Są to działania pozorujące ich przydatność i mające na celu wyciśnięcie jak najwięcej szmalu z firmy. Oczywiście ktoś to zatwierdził zapewne za kasę od konkurencji.

 15. volo pisze:

  Czytam i podzielam opinie co za baran to wdrożył ?!
  Moja 5lotnia córka płacze mi dzisiaj bo sama nie może włączyć swojej ulubionej listy z bajkami a ja się qwa denerwuje i co mam powiedzieć dziecku . Pały w tym c+ siedzą anie technicy.

 16. kris pisze:

  Podpisuję się pod wszystkimi krytycznymi uwagami abonentów. Moim zdaniem takiego bałaganu jaki powstał po aktualizacji nie da się opanować. Gdzie tu sens gdzie tu logika. Z uporządkowanego menu powstał jakiś chłam w którym trudno się połapać. Zaplanować nagranie to prawdziwe wyzwanie a jego ewentualna weryfikacja prawie niemożliwa. Przełączyć się miedzy wszystkimi kanałami a ulubionymi zagmatwane. Nie wiadomo czy zrobić to z poziomu ustawień użytkownika czy z menu ogólnego. Jedna wielka tragedia. Ale najgorsza zmiana to brak możliwości ustawienia własnych list programów pogrupowanych tematycznie np. film, informacja, sport itp.
  Jedyną możliwością ograniczenia liczby dostępnych kanałów jest funkcja ulubione a następnie szukanie wśród kilkudziesięciu pozycji. Jakaś paranoja. Trzeba chyba wydrukować listę kanałów na kartce papieru i szukać kanału który nas interesuje.
  Po co było psuć to co było dobre i przejrzyste.

 17. YagaPe pisze:

  Dramat, niepotozumienie! , nieczytelne, żadnej listy programiw, jak nagrać….horror !!!!

 18. Owczar pisze:

  Dzięki nowej aktualizacji wiem że nie przedłużamy dalszej współpracy… Dramat… Nie czytelne , zagmatwane. Be do końca umowy……..

 19. Jaco pisze:

  Tragedia. Jak to ma być ulepszenie i intuicyjna wersja oorogramowania to wiem co to za fachury tam siedzą. Przejście z kanałów radiowych do tv i spowrotem to zagadka dla T. Sztuka. Słabo!€#€^^&€€

 20. Ola pisze:

  Jak wrócić do poprzedniej wersji??? Ta jest zupełnie nieczytelna. Niemiła niespodzianka z rana. A na infolini wiszę już pół godziny i nikt nie raczy odebrać

 21. Angelina pisze:

  Co za idiota wprowadził to oprogramowanie ???!!! Mało tego że tracę czas na szukanie kanałów zeby coś nagrać to jeszcze zniknęła mi masa nagran !!!!!!!!!!!!!! Proszę przywrócić stara wersję oprogramowania!!!!!! A nie takie nieczytelne skomplikowane dziadostwo to wcale nie jest ulepszenie!!!!!!!!

 22. Angelina pisze:

  Co za idiota wprowadził to oprogramowanie ???!!! Mało tego że teaci człowiek czas na nagrywanie i szukanie programów to jeszcze zniknęła mi masa nagran !!!!!!!!!!!!!! Proszę przywrócić stara wersję oprogramowania!!!!!! A nie takie nieczytelne skomplikowane dziadostwo to wcale nie jest ulepszenie!!!!!!!!

 23. Eryk pisze:

  Po aktualizacji dzisiejszej nocy, dekoder przestał działać (mam wersję dekodera która była udostępniana na samym początku)

 24. Mika pisze:

  Widzę, że canal+ mocno pracuje by stracić klientów.
  NIE PODPISUJCIE NOWEJ UMOWY I NIE PRZEDŁUŻAJCIE!!!
  Totalny brak kontaktu i lekceważenie!!!!
  Tę aktualizację stworzył wyjątkowy idiota, nie mający absolutnie pojęcia o tym, co robi!!!!
  Nic nie działa poprawnie!!!!
  Chcąc zaprogramować sobie nagrania na cały tydzień tracę pięć razy więcej czasu a i tak nie wszystkie programy uda mi się odnaleźć. Wpisując w wyszukiwarkę tytuł, pojawia sie wszystko, oprócz tego co….. wpisałam!
  Przecież to kompletny debilizm!

 25. olo pisze:

  Aktualizację stożył chyba Jacek Sasin.

 26. Marla pisze:

  Nowa aktualizacja jest tak beznadziejna, że mam nerwy ja korzystam z telewizora. Mam ochotę rzucić pilotem. Chcąc obejrzeć nagrany serial, jest duży problem z odszukaniem odcinka. Segregacja np. Wg czasu nic nie daje, bo i tak jest wszystko niepokolei. Ostatnio mam problem wg z włączeniem funkcji nagrywania odcinków serialu do przodu. Czy ktoś wie czy da się przywrócić starą wersję?? Nowe nie znaczy lepsze…. Jestem mocno rozczarowana 🙁

 27. Marlena099 pisze:

  Nowa aktualizacja jest tak beznadziejna, że mam nerwy ja korzystam z telewizora. Mam ochotę rzucić pilotem. Chcąc obejrzeć nagrany serial, jest duży problem z odszukaniem odcinka. Segregacja np. Wg czasu nic nie daje, bo i tak jest wszystko niepokolei. Ostatnio mam problem wg z włączeniem funkcji nagrywania odcinków serialu do przodu. Czy ktoś wie czy da się przywrócić starą wersję?? Nowe nie znaczy lepsze…. Jestem mocno rozczarowana 🙁

 28. Wuwu pisze:

  Aktualizacja to istna masakra. Nie działa w ogóle lista „ulubione”. Można stworzyć taka listę, ale tylko żeby sobie ja oglądać i to tylko w menu „ustawienia” , bo żadnego kanału nie da się włączyć z tej listy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml