, Głośniki, słuchawki, audio TOP-10

Soundbar do 500 zł. Jaki TERAZ wybrać?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Soundbar do 500 zł. Jaki TERAZ wybrać?”

 1. kamil pisze:

  lepiej dołożyć i wziąć music casta 400 od yamahy tymbardziej że na top hifi jest sporo przeceniony na black friday

 2. Nisti pisze:

  Prezentowany Philips wypada fajnie w tym budżecie. Oczywiście za mniej niż 500 zł nie można spodziewać się fajerwerków, ale różnica pomiędzy dźwiękiem z soundbaru a wbudowanych głośników w TV i tak jest ogromna (na korzyść soundbaru)

 3. piki pisze:

  Philipsa TAB5305 akurat mam bo dostałem go w gratisie przy zakupie telewizora. Dobrze się sprawdza jako dodatkowe źródło dźwięku. Jakoś jest znacznie większa niż w głośnikach zamontowanych w telewizorze. Znacznie lepiej ogląda się seriale bo dialogi są wyraźniejsze.

 4. aaan pisze:

  ( c.d. Xiaomi). Lub przez cinch. Przy takim podłączenie, lub przez mini Jack, głośnością sterujemy pilotem telewizora. Przy połączeniu optycznym nie możemy sterować głośnością na odległość.

  • Lahl pisze:

   Jak najbardziej możesz sterować głośnością telewizora przy każdym podłączeniu i to w zupełności wystaeczy po uprzednim ustawieniu głosości belko na odpowiednim poziomie Nie problem ustawić ja raz np na 80% a potem sterować tylko głośnością tv

 5. aaan pisze:

  Xiaomi można też podłączyć przez mini Jack.

  • aaan pisze:

   Bądź przez cinch, i wtedy można sterować głośnością pilotem telewizora, niestety podłączenie przez kabel optyczny nie daje takiej możliwości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml