REKLAMA TP
, Gry i konsole Newsy Sony

PlayStation 5 nie wróci do końca roku? Oby nie…

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “PlayStation 5 nie wróci do końca roku? Oby nie…”

 1. Konrad K pisze:

  W doopie mam kupowanie za wyższą cenę konsoli i to jeszcze na lato. Kupię w normalnej cenie, z grami na ps5, z poprawiony i błędami na zimowe wieczory

 2. Pablo pisze:

  Niech sobie „skalperzy” sami graja na tych PS5.

 3. Twix17 pisze:

  Czy ktoś to może jaśniej wytłumaczyć ?
  Dodatkowo Sony jest stratne na każdej wyprodukowanej sztuce PlayStation 5, a sytuacji nie poprawia blokowany rozwój gier, usług i technologii, za który odpowiedzialni są scalperzy korzystający z botów masowo skupujących dostępne konsole.

  • Mathieu pisze:

   W raporcie kwartalnym Sony zdradziło inwestorom, że każdą sztukę PS5 sprzedają ze stratą. Scalperzy to ludzie, którzy kupują trudno dostepne towary, żeby odsprzedać je ze znaczącym zyskiem. Jeszcze o ile robiliby to ręcznie byłoby w jakiś sposób uzasadnione, natomiast w tym celu wykorzystują boty, które w momencie pojawienia się na stronach sklepów dokonują automatycznych zakupów wykupując całe nakłady. Blokuje to rozwój gier i usług dlatego, że im więcej konsol znajdzie się w rękach scalperów to mniej osób kupi abonament PS Plus, będą mniejsze wpływy z PS store, producenci będą opóźniali gry i dodatki, bo może im się nie opłacać produkcja np. gier tylko na PS5, skoro tylko pewna część sprzedanych egzemplarzy faktycznie trafiła do graczy.

  • Twix17 pisze:

   super teraz jest jasne. szkoda że tego wytłumaczeni ni było w artykule… Logicznym rozwiązaniem tego problemu jest wyłącznie sprzedaż konsol w sklepach stacjonarnych, lub zamówienie przez Internet jednej sztuki z danego adresu IP/konta dla jednego użytkownika wyłącznie z odbiorem osobistym PS5 w sklepie stacjonarnym. A wy co sądzicie ? Jak ten problem w inny sposób rozwiązać ?

 4. Fdd pisze:

  Głupi ludzie płacą za konsole dużo więcej niż cena oficjalna. Za rok też nie będzie wszystko wykupią boty. Za niska jest cena nowej konsoli. Gdyby konsole kosztowały 5 tys nie byłoby takiej sytuacji.

 5. Luk pisze:

  Do końca roku fiskalnego w Japonii, gamonie. Następna dostawa do Polski jeszcze w tym miesiacu

 6. kartofel-obcy pisze:

  eee tam, ja tam czekam aż PlayStation 5 będzie w sklepie,
  nie interesuje mnie kupywanie z neta. Bo to by tracić minuty czekania na to
  żeby kupić szybko przed scalperami. TYLKO SKLEPY STACJONARNE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml