, Newsy Sony Telewizory

Starsze telewizory Sony otrzymają aktualizację Android TV!

fot. Sony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Starsze telewizory Sony otrzymają aktualizację Android TV!”

 1. RTY56 pisze:

  Nawet nie ma na liście modelu 49 XG9005 z 2019 r . Wstyd Sony nędzna marka .

 2. MTice pisze:

  Że co?… Człowieku Ty tak na poważnie?
  Seria H? H to nie seria tylko rocznik, a każdy rocznik ma kilka serii, matryce 120hz były stosowane nie tylko w najwyższych seriach.
  Reasumując w każdym roczniku sony miało w swojej ofercie telewizory 60hz jak i 120hz. Z 2016 czyli z rocznika D (2016) mam jeszcze u siebie 65XD8505 oraz 65ZD9, obydwa to natywne 120hz i bez problemu obsługują sygnał 1080p@120hz przez hdmi 2.0, a o nowszych rocznikach już nawet nie wspominam… I żadna aktualizacja do tego nie jest potrzebna.

  Powtarzam: Aktualizacja zaoferuje jedynie możliwość odtwarzania materiałów 120hz z pendrive na nowej fabrycznej aplikacji odtwarzającej multimedia.

  Jak widać podobnie jak rtvmaniak nie potrafisz poprawnie zapoznać się ze źródłem newsa i powielasz głupoty.

  „Komentarz typu nie znam się ale się wypowiem” – zaorałeś sam siebie…

 3. MTice pisze:

  „Dodatkową atrakcją dla osób, które zamierzają kupić konsole nowej generacji PlayStation 5 lub Xbox Series X jest fakt, że aktualizacja wprowadzi także obsługę częstotliwości odświeżania 100 lub 120 Hz.”

  Co to za bzdury? W zdecydowanej większości te telewizory są natywnie 120Hz i bez żadnej aktualizacji obsługują one 120hz po hdmi 2.0 z tym że maksymalnie w 1080p ponieważ takie ograniczenie stawia hdmi 2.0 i kropka.

  Aktualizacja zaoferuje jedynie możliwość odtwarzania materiałów 120hz z pendrive na nowej fabrycznej aplikacji odtwarzającej multimedia.

  A z matrycy 60hz żadna aktualizacja nie zrobi 120hz bo to nie kwestia software tylko hardware tak samo jak z hdmi 2.0 softwareowo nie można zrobić nowego 2.1…

  Oj rtv”maniak”, czy aby napewno maniak?…

  • Kamil pisze:

   Komentarz typu nie znam się ale się wypowiem oczywiste jest ze to modele nie obsługują sygnału video 120 Hz, dlatego potrzebna jest aktualizacja, zapraszam do zapoznania się ze specyfikacją techniczna jedynie modele z Seri h maja natywne 120 hz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml