, Poradniki Telewizory Akcja partnerska

Kupujesz telewizor? Te pojęcia warto znać idąc do sklepu

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Kupujesz telewizor? Te pojęcia warto znać idąc do sklepu”

 1. Marcin Specylak pisze:

  Powinno być artykuł sponsorowany przez Samsung i to na początku a nie mały dopisek o współpracy na końcu. Nie ma nic o technologii OLED bo to lepsza niż QLED więc po co wspominać.
  W telefonach Samsung ma Amoledy to się chwali a w TV nie więc o tej technologii nie wspomina.

 2. Jacek2000 pisze:

  Byłem w sklepie po telewizor i sprzedawca mówi kup Pan Samsung a ja mówię chcę innej marki np. Sony a On mówi Sony zły , inne marki złe kup Pan Samsung i w tym momencie miałem zamiar wyjść ze sklepu a na odchodne zapytałem dlaczego tak wciskacie wszystko co Samsung i w odpowiedzi usłyszałem bo nam za to płacą .

 3. Heltop pisze:

  Artykuł przydatny, ale według mnie nie porusza dwóch ważnych kwestii: ekranu OLED – ważniejsze jest porównanie OLED-ów i LCD niż QLED-ów i LCD.
  Do tego fajnie byłoby wspomnieć o dodatkach takich jak ambilight od Philipsa, które dzisiaj często odgrywają coraz ważniejszą rolę (smart TV coraz częściej w tanich telewizorach działa płynnie, a wtedy taki „bajer” ma duże znaczenie podczas wybierania telewizora).

 4. Kopernik pisze:

  Samsung widzę zapłacił za reklamę. Artykuł nie opisuje nic czego szajsung nie ma w ofercie! Fajny i pomocny bylby rzetelnie napisany artykuł dający wgląd w technologie jakie spotyka się w innych telewizorach np ambilight

 5. Mario pisze:

  Rozumiem że artykuł partnerski ale dlaczego od razu musi być kłamliwy. Nikt z redakcji nie koryguje oczywistych przekłamań?
  Qled kupimy w Polsce też od TCL dla przykladu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml