, Głośniki, słuchawki, audio QCY Testy

Bezprzewodowe słuchawki BT z ANC QCY L2: najlepsze z najtańszych? (recenzja)

QCY L2 / fot. TechManiak

QCY L2 / fot. TechManiak

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Bezprzewodowe słuchawki BT z ANC QCY L2: najlepsze z najtańszych? (recenzja)”

 1. QCY user pisze:

  Kilka zdań w ramach dodatkowych informacji. Słuchawki mimo wszystko trochę słabo trzymają się w uszach. Od czasu do czasu trzeba je poprawić (próbowałem różne wielkości gumek). ANC odpada w przypadku jazdy na rowerze. Szum jest tak duży, że nie da się słuchać muzyki. Bez ANC działa ok, natomiast samo ANC działa akceptowalnie jeśli się nie poruszamy za bardzo. W instrukcji mowa jest również o integracji z Asystentem (jako przykład podano Siri, ale wygląda na to, że nie ograniczają się do tego). Na androidzie rzeczywiście mogę zadawać pytania głosowe. Problem jest natomiast w tym, że to działa jedynie słuchawkach w trybie na standby. Jeśli leci muzyka, to jednocześnie brak komunikacji z asystentem.

 2. Grzegorz pisze:

  Dwa pytania, tester nie napisał i tym w artykule.
  1. Czy łączność Bluetooth jest stabilna?
  3. Jak wygląda jakość rozmów telefonicznych? Czy mikrofon zbiera hałas z ulicy i czy dobrze słyszeć rozmówcę?

  Przydałoby się porównanie z innymi słuchawkami z pałąkiem i redukcją szumów: Baseus S15, AWEI G20BLS i Bluedio TN.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   1. Łączność jest stabilna, pisałem o tym pod nagłówkiem „Czas pracy na baterii i jakość połączenia BT” – ogółem jest bardzo dobrze, na przykład na siłowni można zostawić telefon i co najmniej 10 m wokół nie ma żadnych zakłóceń.
   2. Rozmowy są na dobrym poziomie, nie odbiegają od tego, co oferują choćby fabrycznie dołączane słuchawki do średniopółkowych telefonów, jest lepiej niż w QCY QS1.
   Na razie nie mam dostępu do modeli o których wspominasz, ale też zastanawiam się nad większym testem porównawczym budżetowców.
   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz


reklamaml