REKLAMA TP
poniedziałek, 14 września 2020, Marcepan

Co nowego w HBO GO (grudzień 2021)

0 odpowiedzi na “przeglad-vod-hbo-third-day”

 1. Tymek pisze:

  Szeregowiec Ryan na 55 calach z ambilightem? Biorę to!

 2. daras pisze:

  Mam internet LTE i HBO GO. Scina co 2 sekundy. Nie da się z tego korzystać. Netflix bez zarzutu

 3. Martyna pisze:

  Porażka. HBO GO może czyścić chociażby Netflixowi buty. Filmy ładują się w nieskończoność, tną i potrafią przeskoczyć do początku. Co za szajs. Zrezygnowałam po dwóch dniach darmowej subskrypcji. Przecież nic się nie da normalnie ogladać w tym serwisie!

 4. dex pisze:

  Nie polecam HBO GO! Oglądałem od połowy września 2018 do grudnia 2018. Zrezygnowałem 02.12.2018. Na stronie HBO GO wyświetlił mi się komunikat o przyjęciu rezygnacji z komentarzem „przykro nam, że rezygnujesz …”, po czym dzisiaj 16.01.2019 HBO GO pobrał opłatę z mojego konta i poinformował mnie, że mam dostęp do 16.02.2019. Kiedy rezygnowałem w grudniu 2018 poinformowano mnie, że mam dostęp do 16.12.2018. To jest bardzo nieuczciwa gra! Zachęcam wszystkich do wykonywania zrzutów ekranu po rezygnacji. Konsultant nie podaje swojego nazwiska i nie ma żadnego identyfikatora.
  Odsyła mnie do Wydziału Rozliczeń. To jakaś paranoia!

  • wilk pisze:

   Ja nigdy z hbo go problemów nie miałem, podoba mi się że kupuje również filmy innych wytwórni, a nie sra swoimi hurtowymi bzdetami.

 5. Artur pisze:

  Mam hbo go na dekoderze w netii nigdy sie film nie zacial aplikacja bawet spoko czesto usuwaja filmy i daja nowe

 6. Tom pisze:

  Ja lubię HBO GO.

 7. Mario pisze:

  Być może masz przejęte konto. Tego typu rzeczy nie przychodzą nagle.

 8. wilk pisze:

  Stewardesa, Joker ew. koloz z przestworzy reszta to kołysanki

 9. Fryzjer pisze:

  Dzisiaj duża awaria HBO GO w Cyfrowym Polsacie. Nie można się zalogować do aplikacji na TV, smartfonie, laptopie oraz PC. Podobno już obie strony pracują nad tym.

 10. mister pisze:

  Srednio moim zdaniem. Już lepiej iść do kina bo teraz sporo premier wychodzi. Napewno legion samobójców i holiday P. Ferdka.

  • Aera pisze:

   Holiday ciekawie się zapowiada. Ja przyznam, że mnie HBO Go jakoś nie przekonuje, mają kilka ciekawych tytułów, ale nie wszystko czego bym szukał.


reklamaml