, Newsy Promocje Telewizory Toshiba

Telewizory Toshiba: wciąż w niskiej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Telewizory Toshiba: wciąż w niskiej cenie”

 1. jacekg pisze:

  Czy widzieliście już test jednego z telewizorów od Tośki?

  http://www….a-55wl968/

 2. jacekg pisze:

  Wcale nie bez sensu. Wiesz jak często ludzie pytają o ten model i szukają o nim informacji? Byłem wczoraj w kilku sklepach i z całą pewnością model jest jednym z najciekawszych od Toshiby – swoją drogą wiadomo, że za taką cenę nie można wymagać idealnego w 100% TV, ale nie każdy chce wydawać 5000 zł na tv:)

  pozdrawiam

 3. mock pisze:

  Posiadam model poprzedni rl838. Szczerze odradzam cokolwiek z toshiby przynajmniej modele rl z serii 9.. i chyba tl 9… nie mówiąc o starszych czyli serii 8.. Problem z kanałami HD z dvb-t (u mnie). Podejrzewam, że z kablówki na sygnale HD będzie to samo. Niestety widziałem ostatnio w sklepie model rl 933 i ustawiony kanał tvp 2 hd objaw ten sam. Polega on na wyświetlaniu w losowych odstępach czasu czarnego poziomego paska. Tv drugi raz w serwisie, maja wymienić soft na nowy ale nie sądzę, że to coś da. Skoro wypuścili nową serię i dalej wciskają ludziom szajs. Tu http://img6…anieiv.jpg można zobaczyć na czym polega defekt, o którym mówię.

 4. endrju pisze:

  Bez sensu ten artykuł, szczególnie że ten sam telewizor, tylko przewidziany na inne sieci sprzedaży – RL938, na ceneo można kupić już od 1879 zł, czyli ponad stówkę taniej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml