, LG Panasonic Philips Poradniki Samsung Telewizory Toshiba

Jaki telewizor 3D do 3500 kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Jaki telewizor 3D do 3500 kupić?”

 1. kemezrp pisze:

  Rafko-zgadza sie ale przeciez plazma hd ready z kablowka i np c+ radzi sobie bardzo dobrze, dodatkowo te plazmy maja wiekszy pobor pradu, klasa c lub b

 2. kemezrp pisze:

  A co myslicie o plazmie plazmie ps51f4900, czy warto kupic?

  • Rafko pisze:

   Moim zdaniem nie, ten telewizor jest tylko HD Ready. Lepiej jakaś Plazma z Full HD np. Panasonic Smart TX-P50UT50E, LG 50PM670S lub Samsung Smart TV PS-51E550, wszystkie Full HD i po rozsądnej cenie.

 3. jacekg pisze:

  Nieco tańsze, ale także dobre modele do 3000 złotych tutaj:

  www.tvmaniak.pl/41651…do-3000-z/

 4. Henryk pisze:

  Nie oczekuje długowieczności w telewizorach – Sony od brata 28 lat obraz jak w nowym TV .Ale chociaz aby TV grał przynajmniej te 5-7 lat i ja mając gotówke decydowałbym o wymianie na nowy ,a nie zmuszany do wymiany przez producentów. Jeżeli bedzie nas stac na coś lepszego nowoczesniejszego w tym niezamożnym kraju to jak najbardziej.

 5. Henryk pisze:

  tech.wp.pl/kat,1…l#opOpinie

  Czas chyba pytac producentów na ile zaprogramowali używalość danego urządzenia, dobrze ,ze budzi sie świadomośc kupujących i internautów ,ze nie ma co sie zachwycać tym polukrowanym złomem elektronicznym. Potem w kontenery i zaśmiecać Afrykę

  • jacekg pisze:

   Prawda, każdy wychwala swój produkt, jako najlepszy, a niekiedy po kilku miesiącach i tak trafia się pierwsza awaria. Tak jak z zakupem auta, itd. Niestety rzeczywistość… I co dalej – pozostać wiernym marce, czy decydować się na konkurencję następnym razem?

Dodaj komentarz


reklamaml