, MiniRecenzje Panasonic Telewizory

Panasonic TX-L42ET5E: czy warto kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Panasonic TX-L42ET5E: czy warto kupić?”

 1. TomMek pisze:

  Mam ten tv od jesieni 2012 roku. Działa bez zarzutów już 5 lat. Obraz cały czas bardzo ładny, HD super, z przyjemnością ogląda się zarówno mecze jak i filmy. Do gier na PS3 a obecnie PS4 Pro także doskonały. Dźwięku nigdy nie oceniałem, bo od początku jest podpięte kino domowe. 3D bawiłem się przez kilka miesięcy, ale potem już w ogóle nie korzystałem. Może ze względu na to, że brak ogólnodostępnych materiałów. Podsumowując jestem z niego tak zadowolony, że przenoszę go do sypialni a na jego miejsce kupuję 65-calowe LCD XE9305.

 2. jarek pisze:

  Szmelc!po po 3ech latach poszedł panel sterowania.koszt 850 zł.myślałem ,że nazwa zobowiązuje.Jestem zażenowany.

 3. mały pisze:

  Cena dobra. Ale jeżeli chodzi o następcę ET5, czyli ET60, to że jest to model tańszy i gorszy od ET5. ET60 ma ledy tylko na jednej krawędzi ( ET 5 ma ledy na obu krawędzia h), ma też mniej wejść USB i HDMI od ET5. Za to podniesiono skanowanie tylnego podświetlenia do 600 HZ (ta sama technologia skanowania czyli BLS), matryca taka sama czyli IPS 100 Hz.

 4. jacekg pisze:

  A widzieliście już następców Panasonika na rok 2013. Modele są już dostępne w sklepach. Drogo, tanio, co myślicie?

  www.tvmaniak.pl/44574…zor-kupic/

 5. jacekg pisze:

  Dobry sprzedawca to nie tylko ktoś kto sprzedaje najwięcej TV ze swojego zespołu, ale osoba potrafiąca przede wszystkim przekazać informacje potrzebne klientom. Faktycznie w niektórych placówkach są oni zbędni (naprawdę muszę pokręcić się koło telewizora dłużej niż 5 minut, by sprzedawca się mną zainteresował?) Szybciej przyciągnę uwagę ochrony:0

 6. tofik pisze:

  Właśnie się zastanawiam po co są sprzedawcy w niektórych sklepach? Dopiero z tego tekstu dowiedziałem się, że ten Panasonic jest energooszczędny, że jest też dostępny w białym kolorze (!). Niby drobiazgi, a jednak. fajne jest to sterowanie telewizorem ze smartfona za pomocą tej appki remote control, tak dodam od siebie. TX-L42ET5E może być dobrą opcją, zważywszy, że i cena jak na tą firmę wydaje się być rozsądna: www.euro.com.pl/telew…et5e.bhtml

 7. rafik pisze:

  co w tam wiecie miałem ET 5 A TERAZ mam ET 60 BEZ porównania w ET 5 niektóre filmy ogląda się jak by to był teatr masakra!

Dodaj komentarz


reklamaml