, MiniRecenzje Sony Telewizory

Sony KDL-32EX650 – recenzja i opinie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Sony KDL-32EX650 – recenzja i opinie”

 1. Miki pisze:

  Mam od niedawna taki model – jak narazie jest OK.

  Ale już widzę, że niemogę odlądać wszystkich filmów z sieci. Pojawia się informacj o potrzebie jakiejś ,,WTYCZKI ” czy można coś z tym zrobić ?

  Pozdrawiam

  • jacekg pisze:

   Najlepiej skontaktuj się z biurem obsługi klientów – i powiedz dokładnie jakie masz komunikaty, itd. Z pewnością pomogą. Dodatkowo pamiętaj, żeby im podać jakie to formaty plików – może TV nie obsługuje właśnie tych, które masz

   pozdrowienia

 2. Tomasz pisze:

  Wynoszenie ponad miarę walorów wizualnych obudowy to już przesada. Dzisiaj wszystkie telewizory ponadpodstawowe ładnie wyglądają. Najważniejsza jest jakość obrazu i funkcje użytkowe. Jakość obrazu zależy od rodzaju użytej matrycy a to nie jest takie oczywiste dla wszystkich. Dwa odbiorniki z tej samej serii mogą mieć różną jakość ze względu na różne matryce. Najlepiej więc na własne oczy się o tym przekonać. Poza tym japońskie telewizory dopiero w tym roku mają funkcje które koreańskie miały już dwa i rok wcześniej w tej samej cenie. Dlatego ten soniak może dopiero teraz być konkurencyjny. Co by nie mówić to wygląda ładnie jak jest wyłączony 😉 włączonego nie widziałem a na słowo nie wierze.

 3. popol pisze:

  Ten telewizor ma takie odświeżanie 100Hz, jak Samsungi serii 5. W opcjach nie ma funkcji MotionFlow, a te całe Motionflow XR 100 to najzwyklejszy marketingowy bełkot – matryca 50Hz, ot i co..

Dodaj komentarz


reklamaml