, Gry i konsole Newsy Sony

PlayStation 5 z ważnym ulepszeniem już wkrótce

fot. Sony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “PlayStation 5 z ważnym ulepszeniem już wkrótce”

 1. Garry pisze:

  Dołączam do grona oburzonych. Ja nadal mam do ogrania na ps3 całkiem pokaźną kupkę wstydu. Obecnie kończę pierwszą część RDR.

 2. gość89 pisze:

  I nie stwierdzam tego na podstawie wspomnień jak to kiedyś się grało, a na podstawie tego że aktualnie grywam w te gry. I jakie wrażenia? Te gry są dokładnie takie jak zapamiętałem. I czuję silny głód i brak dziś tych gier.

 3. gość89 pisze:

  O wypraszam sobie? Jak to nie jest taka frajda co kiedyś? Mam wrażenie że pisał to jakiś dzieciak… Ja notorycznie co roku przypominam sobie stare gry z PS1, czy PS2 i nie wyobrażam sobie roku bez odświeżenia którejś z nich. Jest taka sama frajda jak kiedyś i jest dużo większa niż granie w dzisiejsze gry. Te gry są ponadczasowe i ubolewam mocno nad tym że dziś tak świetnych i niepowtarzalnych gier się już nie robi i człowiek musi zadowalać się tymi starszymi tytułami albo tym co jest teraz. Owszem dziś gry są fajne ale te starsze były o wiele lepsze i z ręką padzie to mówię. Szkoda tylko że to będzie działać w chmury i że trzeba będzie koniecznie mieć PS Plusa. A nie będzie możliwości włożenia płytki z grą ze starego PSa i odpalenie jej. Może w końcu kupię chociaż raz PS Plusa. 🙂

  • Mathieu pisze:

   Szanuję to podejście i sam czasami sięgam po gry z tamtej epoki. Mało tego, przy niektórych oryginalnych wersjach bawię się lepiej niż np. przy remasterach. Mimo tego, większość z tamtych gier ogrywałem na starym monitorze CRT lub telewizorze z bardzo małą przekątną. W ostatnim czasie włączyłem kilka gier, ot, jak np. Fable, tylko nie na PC, a na 65″ tv. Jakoś inaczej zapamiętałem tę grę i sterowanie. Oczywiście fabuła, nawet w starszych tytułach pozostaje kapitalna, bo to nie starzeje się tak jak mechaniki i grafika, natomiast 100x bardziej wolę grać w odświeżonego Spyro, niż w oryginalną wersję, podobnie zresztą jest z Crashem i wieloma innymi tytułami. Jeśli odświeżasz te tytuły regularnie, to też jest to coś nieco innego niż powrót do świata starszych gier po wielu latach.
   Swoją drogą – teraz jest tyle świetnych gier, że nie starczy czasu na wszystkie ciekawe tytuły, a lata temu ten wybór był zdecydowanie mniejszy (szczególnie jeśli chodzi o wysokobudżetowe produkcje) 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml