, Artykuły Filmy, seriale i VOD Netflix

Co oglądać w Netflix (nowości maj 2022)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Co oglądać w Netflix (nowości maj 2022)”

 1. kram1i3 pisze:

  czekam na zestawienie filmów i seriali z playera, często tam zaglądam, szczególnie w poszukiwaniu dobrych polskich seriali

 2. Tomek pisze:

  Serio „Gierek” w polecanych? Tego się oglądać nie da.

 3. PROWashing.pl pisze:

  Film „Gierek” jest mocno reklamowany więc załapałem się na zwiastun i po jego obejrzeniu tak się zastanawiam po co teraz została zrobiona ta laurka dla Edwarda Gierka. Młode pokolenie zupełnie go nie zna i raczej ma go głęboko a stare zna na tyle żeby nie iść do kina na ten dziwny film o Gierku, który jak wynika ze zwiastuna dzielnie walczył z CCCP. Takie połączenie Konrada Wallenroda z Wałęsą.
  Prawda jest taka że Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich miał w Polsce takie wpływy, że gdyby Gierek fikał tak jak to jest pokazane to bez problemu PZPR na jakimś zjeździe zmieniłaby pierwszego sekretarza lub w najgorszej wersji Edward miałby jakiś wypadek i nie rządziłby sobie 10-u lat.

 4. wega pisze:

  Netflix byłby super, gdyby nie ciągłe przypominanie o gender. Oglądam z synem np. film oznaczony od lat 13 (mowa o Wyprawa na Marsa), a tu nagle pojawia się para lesbijek jako przykład idealnych zakochanych. I tak jest z prawie każdym filmem lub serialem. I potem geje dziwią sie, że ludzie mają dość ich ekspansji. No i jeszcze ta polityczna poprawność językowa, która najwyraźniej udzieliła się autorowi tych recenzji – w opisie „Poskromienia złośnicy” pojawia się od razu potworek językowy „naukowczyni”. Może skończcie już z tymi „ulepszeniami”. Lepiej będzie się czytać.

 5. Marek pisze:

  Oj jest co oglądać 🙂 Fajnie, że Netflix co jakiś czas aktualizuje swoją bazę 🙂 Niestety czasem też coś usunie 🙁 Dlatego lecę po zimną perełkę, wskakuję pod kocyk i oglądam jakiś serialik.

 6. adam pisze:

  Netflix ma ogromna baze filmów, jest chyba najlpeszym vod na świecie Znalazłem ciekawą strone na której można kupić netflix premium na 60 dni za kilka zł wychodzi naprawde tanio strona to https://konta.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml