, Promocje

Kapitalna promocja: soundbar Samsung Q60T 5.1 za 999 zł

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Kapitalna promocja: soundbar Samsung Q60T 5.1 za 999 zł”

 1. Majka pisze:

  Witam. Zaglądam tu pierwszy raz.
  Proszę o wyrozumiałość, może moje pytanie nie jest najmądrzejsze, ale…
  Ścian z telewizorem jest duża i pusta. I tak /pusta/ ma zostać.
  Po przeciwnej stronie salonu stoi sofa dla oglądającego.
  Czy soundtrack połączony z tv bezprzewodowo można umieścić za sofa? Czyli nie tradycyjnie pod telewizorem, ale za oglądającą osobą?
  Ma to sens?
  I drugie pytanie: Czy są takie soundtrack lub maja takie tryby pracy, żeby dźwięk „szedł ” jednocześnie z soundtrack i z telewizora?

  • Majka pisze:

   Telefon zamiast SOUNDBAR poprawił mi złośliwie na SOUNDTRACK. Ale i tak domyśliliście się co chciałam napisać i zapytać.
   Majka.

  • Mathieu pisze:

   Autokorekta potrafi być wkurzająca 😉
   Generalnie nie powinno się umieszczać w ten sposób głośnika jeśli chcemy osiągnąć najlepsze rezultaty. Zależnie od modelu, niemal każdy soundbar wykorzystuje akustykę pomieszczenia w celu osiągnięcia najlepszego brzmienia. Mój znajomy miał właśnie w ten sposób umieszczony soundbar obok sofy i niestety nie brzmiało to dobrze. Było głośno, natomiast nie polecam takiego rozwiązania.
   Odpowiadając na drugie pytanie – tak, właściwie z tego co kojarzę to praktycznie każdy soundbar z telewizorem może grać jednocześnie. Samsung dodatkowo wykorzystuje głośniki telewizora jako uzupełnienie soundbara w technologii Q-Symphony.

   Jeżeli nie ma możliwości zainstalowania dodatkowego soundbara na ścianie, to może warto rozwazyć zakup telewizora z mocnymi głośnikami, lub wbudowanym soundbarem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml