, Newsy Telewizory Xiaomi

Telewizor Xiaomi Mi TV QLED Q1 75″ znowu dostępny w Polsce!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Telewizor Xiaomi Mi TV QLED Q1 75″ znowu dostępny w Polsce!”

 1. Paweł pisze:

  Po nieudanej promocji dużo ludzi liczyło na szybkie pojawienie się TV w sprzedaży. Niestety trzeba było czekać kilka miesięcy. Ale zależało mi na kupnie tego TV z powodu parametrów, ceny i wyglądu, więc czekałem aż na stronie Mi.home, albo MI.store się pojawi w cenie jaka była na stronie, czyli około 6500, co i tak było troszkę wyższą ceną niż na początku zakładano.
  Robiąc pod koniec czerwca zakupy w centrum Arkadia w Warszawie wstąpiłem do sklepu MI żeby zapytać kiedy TV będzie w sklepie, bo w Mi store w Krakowie już jest, ale z ceną 7000zł, to już jest prawie tysiąc więcej niż w pierwotnym założeniu. W sklepie oczywiście TV stał do kupienia za 6500, co mnie ucieszyło, bo cena niższa niż w Krakowie.
  Obsługa poinformowała, że można już od dawna kupić TV, trzeba wejść na stronę MI home. A na stronie jest cały czas niedostępny. Następnego dnia po napisaniu maila do mich TV już był na stronie ale w cenie 7000zł mimo, że w sklepie była cena 6500. w sumie to na stronie były w jednym czasie dwie ceny w zakładkach 6500, a po wejściu w szczegóły 7000zł. Firma i sklepy mają nas klientów całkowicie w d…..
  Jak chińczyk ma kosztować 7000, to za dopłatą około tysiąca można kupić samsunga QE75Q80TA. Wydaje mi się to bardziej rozsądne. Poza tym ten Q1 w sklepie stojący miał tragicznie spasowane plastiki. Obraz tez nie powalał, wręcz tragiczny, bo obsługa puszczała mecz w jakości SD.

 2. maniak pisze:

  Szkoda, że nie wróciła cena 5000 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml