REKLAMA TP
poniedziałek, 7 czerwca 2021, Matt

Nadszedł ten czas – warto kupić telewizor 8K

Samsung One Connect 2021
fot. Samsung

0 odpowiedzi na “Samsung One Connect 2021”

 1. ed pisze:

  Zdecydowanie nie warto kupować. Większość kanałów TV nie ma nawet w full hd czy hd… Serwisy streamingowe – tylko NETFLIX ma 4k, reszta mniej. Co więcej te 4k w netfixie to trochę ściema patrząc na ilość przesyłanych informacji. Gier w 8k nie ma. Filmów w 8k nie ma. Powiem tak, zanim większość treści będzie w 4k, minie parę lat. Potem kolejne kilka lat zanim będzie 8k… Do tego czasu dzisiejsze telewizory będą złomem.

  • Kyle pisze:

   Zgadzam się z tym co napisałeś, tylko taka mała uwaga odnośnie gier w 8K – nawet stare gry można odpalić w takiej rozdzielczości (sprawdzałem Dead Space) … przynajmniej na PC. Oczywiście większość gier na dzisiejszych sprzętach w takim 8K nie będzie chodzić płynnie, bo za wolne GPU.

 2. Rex pisze:

  Zachwalany jest produkt, którego danych technicznych się nie podaje. To zwykła reklama i marketing. Realne 8k można spotkać w zasadzie tylko w Japonii, reszta świata to próby techniczne. Bez zapoznania sie z realnymi danymi technicznymi i testami niezależnych laboratoriów, nie polecam zakupu w/w telewizorów.


reklamaml