, Promocje

Super promocja na Philips 58PUS7304 w Media Expert. Obniżka aż o 500 zł!

Philips 70PUS7304 12 / fot. Philips

Philips 70PUS7304 12 / fot. Philips

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Super promocja na Philips 58PUS7304 w Media Expert. Obniżka aż o 500 zł!”

 1. tentyp pisze:

  Ogólnie świenty tv , android śmiga bardzo szybko , teść chwali bardzo. Dodatkowe wrażenia dostarczane przez ambilight to świetna sprawa. Obsługuje HDR oraz Dolby, co sprawia ,że nie zależnie co oglądamy na Netflix jest w super jakości. Trudo o model z lepszymi parametrami w tej cenie.

 2. Sven pisze:

  Dobry sprzęcik w dobrej cenie, philips mnie nigdy nie zawiódł a nie wiem od ilu lat już korzystam z ich sprzętu. Popytam jutro przez telefon czy jeszcze są one na promce.

 3. SONYes pisze:

  PS. Fanpage. PHILIPS TV, usunięto – jak myślicie czemu? 😀

 4. SONYes pisze:

  PHILIPS, a raczej TP-Vison. To najgorsze co może się przytrafić.
  *Wieszający się Android TV, SONY jakoś umie go dopracować, ale skoro dla byłego PHILIPS’a piszą jakieś tanie oprogramowanie uczący się programiści w Indiach to sorry. ;-( (tak jest to prawda, w INDIACH)

  *Matryce jakiś odpad, brak szczelności, wchodzący kurz, serwis mówi że to winna smogu. 😀 OMG.
  Tak w ogóle to Serwis ich ie istnieje. Poczytać wystarczy na znanym Polskim Forum.

  -Szkoda, PHILIPS był kimś… (ALE JAK BYŁ HOLENDERSKI)(!) :-))

  • Mathieu pisze:

   Philips był pierwszym producentem, który wprowadził Android TV, i osobiście spotkałem się zdecydowanie częściej z opiniami, że na Philipsach działa on lepiej i właśnie na nich się nie wiesza. Zresztą mam na co dzień do czynienia zarówno z produktami Sony jak i Philipsa i zawieszalności ani na jednych ani na drugich nie odnalazłem.

   Co do matryc- Philips posiada różne matryce, a problemy z wchodzeniem kurzu pod matrycę zostały zażegnane razem z linią z 2016 roku. W tamtym okresie również Samsung miał problemy z kurzem, ale serwis to zawsze w ramach gwarancji ogarniał 😉

  • tbawarczyk (@eSimlock) pisze:

   Mam model z 2018 roku i nie zauważyłem żeby matryca się kurzyła od środka. Zarzut, że systemem zajmują się programiści z Indii jest bez sensu. Nie ważne, że czy programista jest z Indii, Polski, Chin czy Marsa. Na całym świecie można spotkać dobrego albo złego programistę. Po drugie tak jak z kurzem nie zauważyłem żeby Android w moim telewizorze działał źle. Wiadomo, że czasem może się zaciąć albo wyskoczyć błąd, ale telewizor to nie jest 4 rdzeniowy smartfon z 8 GB RAM, więc nie można oczekiwać, że będzie to diabeł prędkości. A błędy, które występują zdarzają się sporadycznie.

Dodaj komentarz


reklamaml