, Promocje

LG 55UM7450 w świetnej cenie w RTV Euro AGD! Najtaniej w historii!

LG 65UM7660 / fot. LG

LG 65UM7660 / fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “LG 55UM7450 w świetnej cenie w RTV Euro AGD! Najtaniej w historii!”

 1. Bartek pisze:

  Co ma znaczyć, „Mimo , że jest wyposażony w matrycę IPS” Widać ,że autor artykułu nie ma pojęcia o czym pisze. Lepsze naturalniejsze kolory, większe kąty widzenia, i czerń w praktyce lepsza. TV z matrycą VA to może wieksza jasność jednak słabsze kolory nienaturalne i tyle

  • Mathieu pisze:

   Jeżeli twierdzisz, że matryce IPS mają „lepszą czerń w praktyce”, to sam sobie przeczysz 🙂 Kontrast i czerń zawsze będą po stronie matryc VA. Na szczęście na rynku dostępne są różne rozwiązania- zarówno VA ze świetnymi kątami widzenia jak i rewelacyjną czernią, niedrogie matryce VA z niezłą czernią i matryce IPS z lepszymi kątami widzenia, ale z problemem srebrzenia. Zależenie od potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ mamy na rynku bardzo różne telewizory, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości mówiąc, że jest inaczej niż faktycznie pokazuje nam specyfikacja.

 2. Bartek pisze:

  Co ma znaczyć, „Mimo , że jest wyposażony w matrycę IPS” Widać ,że autor artykułu nie ma pojęcia o czym pisze. Lepsze naturalniejsze kolory, większe kąty widzenia, i czerń w praktyce lepsza. TV z matrycą VA to może wieksza jasność jednak słabsze kolory nienaturalne i tyle.

Dodaj komentarz


reklamaml