, Informacje prasowe TCL Telewizory

TCL wprowadza trzy serie telewizorów z Android TV i TCL AI-IN

fot. TCL

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “TCL wprowadza trzy serie telewizorów z Android TV i TCL AI-IN”

 1. Frosterpunk pisze:

  No i to jest idealny sprzęt na nasz rynek, mam inny model tcl z serii EP i jest bardzo dobry, nie kupiłbym niczego innego. No, moze większy z tej samej serii 😉 Jakość obrazu przy PPI 1200 powala na kolana.

 2. Arek s pisze:

  Bez wątpienia warto przyjrzeć się nowej linii telewizorów od TCL, kusi głównie cena, bo to co jest na pokładzie telewizora kiedyś nie kosztowało tak tanio. Podczas użytkowania można odczuć po co ta sztuczna inteligencja tam siedzi, warty uwagi, polecam zainteresować się tą linią.

 3. Piter pisze:

  Super, wreszcie porządny sprzęt na moją kieszeń. Prezentuje się super, bardzo podobają mi się wizualnie. Do tego jakość dźwięku zapowiada się super, android tv i 4k w tak dobrej cenie.

 4. Iron pisze:

  Platforma AL-IN dobrze rokuje, intuicyjna obsługa TV jest jedną z ważnych cech telewizora. TCL wyskoczył z niezłą propozycją serii, a czekają nas kolejne na wrześniowych targach, będzie co oglądać, zwłaszcza, że inne znane marki też mają nowości do pokazania. Trudno też nie wspomnieć apropo serii EP o jakości obrazu. Matryce oled są dobre, ale słabo z żywotnością, przy matrycy QLED już nie ma takiego problemu. Platforma AL-IN dobrze rokuje, intuicyjna obsługa TV jest jedną z ważnych cech telewizora. TCL wyskoczył z niezłą propozycją serii, a czekają nas kolejne na wrześniowych targach, będzie co oglądać, zwłaszcza, że inne znane marki też mają nowości do pokazania. Trudno też nie wspomnieć apropo serii EP o jakości obrazu. Matryce oled są dobre, ale słabo z żywotnością, przy matrycy QLED już nie ma takiego problemu.

 5. eweks pisze:

  Ciekawie wygląda ten w ultra cienkich ramkach, TCL zaskakuje, android jest przeze mnie mocno pożądany w tv ale jak na razie ceny telewizorów z nim przekraczały mocno mój budżet, jest dla mnie nadzieja, na pewno przyjrzę się temu telewizorowi bliżej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml