, Hitachi Newsy Telewizory

Najtańszy nowy OLED kosztuje tyle, co LCD. To może być hit

Hitachi 55HL9000G

Hitachi 55HL9000G


Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Najtańszy nowy OLED kosztuje tyle, co LCD. To może być hit”

 1. Observer pisze:

  Tyle, że technologii Vestela (firma turecka) to tu raczej nie podejrzewam. Hitachi i Toshiba zlecają produkcję Turkom, bo to wychodzi taniej niż tworzenie fabryk. Koreańczycy opanowali zbyt duży kawał rynku, by to się opłacało, przynajmniej na rynkach Europy i Turcji.

  • Mathieu pisze:

   Kwestia tego w jakim miejscu jest obecnie Hitachi. Bądź co bądź nie jest to marka tak popularna jak była lata temu i musi walczyć przede wszystkim ceną.

 2. Observer pisze:

  Powrót świetnej japońskiej firmy. Trzymam kciuki.

  • Mathieu pisze:

   Tutaj akurat aż tak dużo z dawnym Hitachi wspólnego to nie ma- produkcją zajmuje się Vestel, dlatego niezmiernie jestem ciekawy czy będzie to produkt mogący konkurować na równi z innymi OLEDami czy jednak będzie to coś mocno przeciętnego.

 3. Odb pisze:

  Byku ale tu chodzi o ekran oled, faktycznie 3999 za taki sprzęt a jak stanieje do 3500zl to wtedy kupię, prędzej czy później ta technologia zejdzie do akceptowalnej kwoty

 4. tomb pisze:

  Cena daleko odbiega od lcd. Sharpa 55″ kupowałem ostatnio za 1600 zł, 4K HDR, smart – średniopółkowy.

  • Mathieu pisze:

   Jeśli porównamy średniopółkowe telewizory LCD na 120 Hz matrycy to ich ceny jak najbardziej przeplatają się z OLEDami. Sony Xf90, Philips PUS8303, Qledy od Samsunga czy choćby Panasonic XF780 to ceny jak najbardziej są zbliżone, a nawet wyższe od OLEDow 🙂

Dodaj komentarz


reklamaml