, Głośniki, słuchawki, audio Sony Testy

Sony WH-1000XM3 – test bezprzewodowych słuchawek. Świetne brzmienie, ale…

Sony WH-1000XM3 / fot. techManiaK.pl

Sony WH-1000XM3 / fot. techManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Sony WH-1000XM3 – test bezprzewodowych słuchawek. Świetne brzmienie, ale…”

 1. Artur pisze:

  Można wyłączyć panel dotykowy w aplikacji

 2. errorinio pisze:

  Z poziomu aplikacji da się to wyłączyć

 3. Prawdziwy.stefan pisze:

  Recenzja?!? Toż to śmiech!!! 100 stron opisu produktu i nie ma informacji o jednej z podstawowych funkcji? Uwaga: Słuchawki posiadają również mikrofon!!! Autor celowo zataił ten fakt? Sony dało maksymalnie ciała w tej materii. Jego jakość jest beznadziejna. Chińczyki za 5$ z Aliexpress mają lepszą jakość mikrofonu niż najwyższy model Sony za 1400zł

  • lolo pisze:

   Jakość rozmów telefonicznych jest konsekwencją, jakby nie było, najlepszego ANC na rynku. Gdy z kimś rozmawiasz, Twój głos jest „na zewnątrz” słuchawek, jest jednym z dźwięków, szumów zewnętrznych. Dlatego rozmowy telefoniczne poza cichym zamkniętym pomieszczeniem są słabej jakości. ANC się wyłącza i Twój rozmówca słyszy wszystko, co zbierają mikrofony. Coś za coś:)

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   Oczywiście że posiadają, ale o tym można znaleźć informację w 100 innych recenzjach czy opisie producenta, więc nie jest to wiedza tajemna.
   Za to Twoich zarzutów o słabość mikrofonu nie podzielam – działa nie gorzej niż w omawianych już na łamach Techmaniaka FnR Clam, choć przegrywa z Senkami Momentum, które właśnie mam na tapecie. Oczywiście mówię o rozmowach prowadzonych w przeciętnym hałasie otoczenia.
   Zresztą, nie wiem czy tego rodzaju słuchawki kupuje się dla jakości połączeń głosowych – jeśli miałbym je wybrać to tylko ze względu na jakość oferowanej muzyki.

 4. Posiadacz pisze:

  Zgadzam się z lolo słuchawki są naprawdę dobre. Nie miałem ich w zimie więc nie wiem o czym pisze. Dla mnie tylko to włączanie brodą jest denerwujące.

  • lolo pisze:

   Niskie, zwłaszcza ujemne, temperatury, negatywnie wpływają na elektronikę. Przejście z ciepłego pomieszczenia na mróz z włączonymi słuchawkami sprawia, że np. wyłącza się ANC, albo przestaje działać panel dotykowy. Sony zaleca wówczas zrobienie restartu raz lub kilka razy.

 5. lolo pisze:

  Mam te słuchawki od pół roku, czarne. Jakość plastików nie zachwyca? Serio?:) Obudowa się nie brudzi, nie wiem co z nimi robiłeś, że się brudziła. Nikt normalny nie pójdzie w nich na siłkę. Albo wentylacja, albo słuchawki z ANC. LDAC zamiast aptX? Słuchawki obsługują również aptX HD. Przez trzeszczenie pałąka wymieniłem na nowe, ale wojna z serwisem była giga, gość po prostu bał się, że dostanie przez swoją decyzję po kieszeni i zaproponował złożenie nowych słuchawek z…części. Na mojej głowie nie zmieniają położenia podczas spaceru, przy wbieganiu po schodach też, przy machaniu głową na boki też. System redukcji szumów nie działa wzorowo, wystarczy wejść na oficjalne forum, żeby poznać opinię innych użytkowników. Słuchawki mają jeden wielki problem. Ten problem jest odczuwalny zimą, ale nie mogłeś tego opisać, to rozumiem:) Pozdro!

 6. Mercks pisze:

  Mała uwaga. Na bokach słuchawki są wykonane z anodowanego aluminium. Nie z plastiku

 7. Posiadacz pisze:

  Posiadam te słuchawki. Niestety nie ma blokowania panelu dotykowego przez co jak noszę je ma szyi to praktycznie cały czas włączam je dotykając brodą albo szyją. To jest słabe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml