, Newsy Philips Telewizory

To prawdziwy hit cenowy! 55 calowy Philips PUS7303 taniej niż zakładano

65PUS7303_12-DPP-global-001

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

14 odpowiedzi na “To prawdziwy hit cenowy! 55 calowy Philips PUS7303 taniej niż zakładano”

 1. mariusz pisze:

  Warto dodać, że tegoroczna seria 7 jest następcą zeszłorocznej 6. Ale nawet przy tym założeniu skok jakościowy jest dość spory na korzyść nowych telewizorów.

 2. Daro pisze:

  Kupiłem go 2 tygodnie temu. Szukałem czegoś że średniej półki, ale takiej ceny się nie spodziewałem (dałem 2999) i jak na razie nie żałuję. Dźwięk przyzwoity jak na TV (i tak podłączyłem do kina domiwego) ale nie każdemu musi się podobać, według mnie za tą kasę ujdzie w tłoku. Za to obraz jest naprawdę na poziomie, trudno się do czegoś przyczepić. Android działa płynnie, kodi śmiga aż miło, pokombinowałem i zainstalowałem PolsatGo i też daje radę. Zaskoczyło mnie, że nigdzie (nawet w specyfikacji na stronie producenta) nie ma info o Bluetooth, a ten TV to posiada i można używać klawiatury czy myszki, podłączyłem też tablet i smartfona – również brak problemów. Wyszukiwanie głosowe, bezprzewodowe odtwarzanie filmów z PC czy tableta dla tego TV to żaden problem. Ambilight daje radę. Polecam każdemu bo za te pieniądze trudno znaleźć coś lepszego. I nie jest to tylko moja subiektywna ocena, bo kilku znajomych po obejrzeniu go u mnie w domu stwierdziło, że szczena opada, jak się go potestuje i na koniec dopiero pozna cenę.

  • rein pisze:

   Philips bardzo dobrą decyzję podjął z matrycą VA. Płynność w praktyce nie ucierpiała – wystarczy zamontować dobrej jakości upłynniacze i nie ma różnicy między lepszym a gorszym odświeżaniem natywnym. Wyszukiwanie głosowe jest już od jakiegoś czasu, ale faktycznie działa super. Konstrukcja i pomysł na pilota również sprawdza się od lat.

 3. Xman pisze:

  No ładnie, ładnie. Czytałem o tym telewizorze dużo dobrego na forach. Jak dobrze to ograją marketingowo to może być hit sprzedaży.

 4. Kermit pisze:

  Zdecydowanie na plus zagranie Philipsa. Coś czuję, że masa ich się sprzeda.

 5. jary pisze:

  Nie bardzo rozumiem, czym tu się zachwycać? Jaka jest zasadnicza różnica w matrycy porównując z modelem 55PUS6412/12 czy 55PUS6262/12 ? Dopisek „nowość” jakoś na mnie nie działa.

  • Mathieu pisze:

   Nowy pilot z mikrofonem pod Google Assistant, trójstronny Ambilight nieco inny design – chociaż to kwestia gustu. Dodatkowo od tego modelu mamy już na pokładzie procesor P5, który w zeszłym roku zaczynał się od PUS7502 😉 Nowość jak to nowość – rewolucji na rynku telewizorów nie ma w tym roku, także zmiany również są nieco bardziej delikatne, ale zdecydowanie na plus 😉

 6. on pisze:

  Taki sprzęt, w dodatku 55 cali za 3000 zł. Jadę!

  • Mathieu pisze:

   Dobry pomysł, wydaje mi się, że taka będzie przez chwilę na starcie, a później pójdzie w górę.

   • dudus12 pisze:

    logika nakazuje odwrotnie – na start podbijamy cenę tak, aby wyprzedać stare modele, a dopiero gdy pozbędą się starych, to sklepy zaczynają obniżać ceny

 7. margines pisze:

  Faktycznie dobra cena. A co do wyboru, to na chwilę obecną to najlepszy wybór.

 8. Romek pisze:

  Warto kupić ? Czy jest coś ciekawszego w podobnej cenie ?

  • Mathieu pisze:

   Biorąc pod uwagę co oferuje, to moim zdaniem warto. Natomiast jeśli mówimy o tegorocznych modelach innych producentów to ciężko mieć porównanie, ponieważ nie ma zbyt wielu miejsc gdzie by się pojawiły – w podobnej cenie, czyli za około 3500 zł możemy dostać np. 55PUS7502. Jak widziałem na sklepowej półce 7303 to sprawiał naprawdę dobre wrażenie.

Dodaj komentarz


reklamaml