, Głośniki, słuchawki, audio Panasonic Testy

Test Panasonic RP-HF400. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki nauszne

Panasonic RP-HF400B / fot. rtvManiaK.pl

Panasonic RP-HF400B / fot. rtvManiaK.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Test Panasonic RP-HF400. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki nauszne”

 1. Tomek pisze:

  Do głośniejszej muzyki ok, ale niestety kompletna klapa przy cichym odsłuchu (np. do nauki / pracy). Nie posiadają aptX, przez co ewidentnie szumią. Sprawę rozwiązałoby gniazdo jack, ale takowego nie ma. Drugi raz bym ich nie kupił i wolał dołożyć parę złotych do takich, które obsługują aptX.

 2. piotr pisze:

  wie ktos jak przesunac muzyke do przodu, naciskam vol+/- i nic. moze cos zle robie? próbowałem na spotify i muzyke w tel, nie dziala

 3. ZbyszkozBogdańcka pisze:

  Jakość a cena to chyba największy plus tych pansów, ale jeśli mam być szczery to mnie urzekł klasyczny design bez żadnych dodatkowych elementów tylko elegancka czerń.

 4. woksio pisze:

  kupione po odsluchaniu kilkunastu innych modeli, wydaje się że w tej kategorii cenowej są ok – grają lepiej niż jbl/sony; są faktycznie lekkie; nie uciskają skroni tak jak jbl czy sony a to był mój podstawowy warunek. można sprować z 8 urządzeniami jednocześnie – ale mała uwaga- słuchawki trzeba włączyć/wyłączyć żeby zmieniły ‚nadajnik’; współpracują z laptopem hp na w7 bez problemu. co ciekawe – w instrukcji jest opisany przypadek wyjęcia baterii/akumulatorka – więc w razie czego będzie mozna wymienic jak padnie.

 5. Pol pisze:

  Moje słuchawki po trzecim dniu użytkowania slaktrafił nie chcom się połończyc a co gorsza nawet wyłonczyć i co teraz powinna być w sklepach możliwość w terminie siedmiu dni od zakupu danego zepsute towaru z winy producenta o oddanie kosztów zakupu lub wymiany towaru na nowy.

 6. Anna pisze:

  Szkoda tego etui ale dla mnie sam fakt, że słuchawki się składają już jest dużym plusem. No i fajnie, że są lekkie, tego się trochę bałam jak idzie o słuchawki bezprzewodowe

 7. lolek17 pisze:

  Rozwiązałem ten problem. Wystarczy przytrzymać przycisk on/off przez okolo 10 sec i czekac, az dioda bedzie migać na przemian kolorami czerwonym i niebieskim.

 8. lolek17 pisze:

  Mam dokładnie taki sam problem z połączeniem.

 9. sweetkaja pisze:

  A co zrobić, kiedy słuchawki nie chcą się połączyć z urządzeniem (komórką i laptopem) mimo wielokrotnych prób? Czy to znaczy,że mają jakąś usterkę?

 10. azbestkoryntu pisze:

  Dałoby radę taka recenzję zrobić słuchaweczkom które są na rynku? Tzn. Lamax Elite

Dodaj komentarz


reklamaml