, SMART TV Telewizory

Czy warto kupić telewizor Ultra HD?

tv 4K

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Czy warto kupić telewizor Ultra HD?”

 1. Piotr32 pisze:

  Ja mam 4K i teraz jeszcze wymieniłem w me PS na 4Pro to jakość gier zwala teraz z nóg 😀 w niektóych to lepiej niż na żywo haha xd

 2. hostingserwery.com pisze:

  Chyba kupię porządne FullHD, niż 4K. Raczej już nic mnie nie przekona.

 3. Jimmyq pisze:

  troche reklamą tutaj jedzie. Brak 3D jest głównie spowodowanie obniżeniem kosztów produkcji(słabsze i wolniejsze matryce 60hz). Poza tym tanie modele mają sztuczne ulepszacze obrazu. Zanim się zakupi taki TV KONIECZNIE zobaczyć film z szybką akcją i drugi film z ciemnymi dynamicznymi scenami. Większość tanich 4K będzie tragicznie wyświetlać takie sceny.

 4. oklej pisze:

  Kupiłem UHD 55″, oglądam z odległości 3 m – odkryłem, że masa aktorek jest piegowatych, o co je wcześniej nie podejrzewałem.

 5. bart pisze:

  Czy kupno TV 4K (chodzi o dostrzeżenie różnicy w jakości obrazu w 4K) 40-calowego ma sens ? Czy dopiero od 55-cali wzwyż ?

  • jacekg pisze:

   Wszystko zależy od odległości od TV, nie od wielkości. Im bliżej będziemy siedzieć TV, tym lepiej 4K, im dalej, tym F HD wystarczy.

 6. 3d'llbeback pisze:

  „Zainteresowanie 3D spadło do zera” – to nie zainteresowanie 3D spadło do zera, tylko oferta producentów. Niedawna petycja do LG o przywrócenie tej funkcji w najdroższych TV w krótkim czasie zebrała 10000 podpisów. Producenci trzymają ją jednak do czasów, kiedy każdy już będzie miał 4K z HDR, żeby znowu biegli wymieniać telewizory.

  • Raphael Stark pisze:

   Dokładnie, zgadzam się w 100%. Sam szukam czegoś sensownego ale chcę koniecznie mieć 3D. Zostają jedynie modele z poprzednich lat np Sony KDL75XD9405

Dodaj komentarz


reklama