, Newsy Telewizory

Polecane telewizory 3D Full HD. TOP-10 (2016)

Ranking TV 3D Full HD

Ranking TV 3D Full HD

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Polecane telewizory 3D Full HD. TOP-10 (2016)”

 1. Janek pisze:

  Zgadzam się, że jak 3D to tylko w kinie i to w IMAXie :). Większość z producentów już rezygnuje z 3D wychodzą oficjalne komunikaty w tej sprawie. A co do Philipsa – to liczę jeszcze na rozwój androida i ambilighta.

 2. Norbert Nowakowski pisze:

  mam tego LG 652V . to mój 3 telewizor z 3D i mogę polecić w 100 %. Czyta wszystkie formaty z pendrive ( filmy z napisami w srt ). Szybki obsługuję bez problemów dysk 2 TB oraz nagrywa programy na zwykłego pendrive lub dysk bez konieczności formatowania. Obraz żyleta . Nie ma żadnych zwiech i płynnie reaguję na polecenia. Dodatkowo strumieniuje z telefonu i tabletu bez żadnych problemów. Przymierzałem się do Phillipsa ale po rozmowach z użytkownikami nie zakupiłem bo nie lubię jak telewizor włącza sie samoczynnie w nocy z pełną głośnością dzwięku 🙂

  • jacekg pisze:

   Swego czasu słyszałem, że niektóre Sharpy też włączały się w nocy, ale to było dawno. Strach się bać:)

   Może w sklepie ustawili funkcję budzenia w TV i nie wyłączyli:)

 3. jacekg pisze:

  Różne telewizory, różne opinie, a swoją drogą większość producentów rezygnuje z telewizorów 3D nie bez powodu. Najlepiej ogląda się filmy 3D w kinie.

  Ciekawe co w tym roku pokaże Philips i jak będzie to wyglądało cenowo w porównaniu do konkurencji

 4. macsee pisze:

  Tego Philips 55PFT6550 zdejmijcie z listy bo na nim nie da się oglądać 3D. Matryca jest świetna do zwykłego oglądania, ale do 3D się nie nadaję ten TV. Z resztą jakbyście poszukali w necie to byście wiedzieli że sam producent się wypiął na ten model i nie będzie poprawiał oprogramowania do 3D. Nie piszę tego jako Hejter, a raczej zniesmaczony klient i włściciej tego TV. Jako sam TV to OK , ale jako TV 3D to masakra.

Dodaj komentarz


reklamaml