, Acer BenQ Co kupić? Pozostali Projektory

Jaki projektor Full HD 3D wybrać?

Jaki projektor kupić?

Jaki projektor kupić?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Jaki projektor Full HD 3D wybrać?”

 1. isaak911 pisze:

  Po przesiadce z ASUSA polecam EPSONA mam ten model i jest berdzo dobry zważywszy na cenę

 2. Pio pisze:

  Właśnie się przymierzam do zakupu więc artykuł jak znalazł. Skłaniam się ku Benq 1080ST+ Short Distance, gdzie 100 cali można wyświetlić z odległości 1.5m od ściany. Od kilku lat rezygnuję z zakupu najnowszych i najdroższych telefonów za 3-4 tys dla mnie i dla żony, a kupujac pożądne średniaki zaoszczedzam na takie rzeczy jak amplituner Denon, zestaw głośników 7.1 Monitor Audio, porzadne stereo Pioneer i w tym roku projektor. Fanbojom szajsunga tez to polecam ale sa bardzo oporni.

 3. Reksik pisze:

  Co do ProGeyTora Acera H6517BD to:
  Projektor ładny, zgrabny, funkcjonalny.
  Posiada wszystko co powinien mieć.
  Niestety nie jest to projektor uniwersalny tylko biznesowy.
  Ze względu na swoją bardzo dużą jasność, bardzo dobrze sprawdza się w niezaciemnionych pomieszczeniach.
  Posiada dobry kontrast oraz dobrze odzwierciedla kolory, pomocne w tym są gotowe pre-set’y, można tez ustawić sobie praktycznie wszystko ręcznie modyfikując je.
  Jest cichy i posiada funkcje szybkiego i cichego wyłączania (bez schładzania lampy).
  Obraz w trybie 3D jest prawie idealny, porównywalny do obrazu kinowego.

  Niestety w warunkach kina domowego (zaciemnione pomieszczenie) duża jasność tego projektora jest jego wadą. Mimo ustawienie w trybie Eco obraz jest zbyt jasny. Sytuacje może poprawić szary ekran ale to już inna kwestia.
  Największą wadą i tak naprawdę decydującą o niskiej uniwersalności teko projektora jest BARDZO CZĘSTO i WYRAŹNIE występujący EFEKT TĘCZY. Jak to mawiają ACER jest fajny i ma dobre pomysły ale musi zawsze coś spierniczyć. W moim poprzednim projektorze (Acer k11) odtwarzane filmy z SD lub USB osiągały zwrotną prędkość 10 FPS. W H6517BD mamy w gratisie „tęczowyy wideo-box”. Efekt ten jest widoczny prawie zawsze gdy występują kontrastowe sceny z kolorem białym (czyli non stop) i są bardzo natrętne, psujac całą zabawę z oglądania „wielkiego ekranu”, jedynie obraz 3D jest do tego defektu wolny… ale to raczej logiczne.

  Jeżeli ktoś ma zamiar kupić projektor do kina domowego w tej cenie, to proponuje zakup Optomy lub Benq’a – to dużo lepszy wybór.
  Natomiast, jako projektor biznesowy – do prezentacji w jasnych pomieszczeniach nadaje się idealni, w końcu do takich celów został zaprojektowany.

  PS. Trzeci tryb pracy (gdzieniegdzie opisywany), o pięknej nazwie SmarEco, nie istnieje – jest to bezczelne, oszustwo marketingowe. I za To powinien ktoś oberwać po łapach.

Dodaj komentarz


reklama