, Newsy

Jaki telewizor do 2000 złotych kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Jaki telewizor do 2000 złotych kupić?”

 1. Marcin pisze:

  Fajnie byłoby zobaczyć odnowiony ranking tańszych TV Full HD, 2D, bez drogich bajerów, ale z możliwością nagrywania programów na USB, przed startem nowej jesiennej ramówki programowej telewizji – czyli co kupić na nowy sezon telewizyjny. Kupić dobrze i nie przepłacić. Tymczasem dziękuję za namiar na Philipsa 40PFH4100.

 2. wiktor pisze:

  Chętnie przeczytałbym recenzję albo jakiś test telewizora Qilive Q.1390 sprzedawanego w sieci Auchan. To telewizor Ultra HD 4K 3D 49″ za cenę 1700-1800zł. Za taką cenę musi być gdzieś jakiś haczyk.

  • jacekg pisze:

   Może ma tylko 20 cali 😛

   A tak serio, w którym Auchan go widziałeś i kiedy?

   • wiktor pisze:

    W Auchan w Piasecznie bywam rzadko, tam był chyba tylko model 1309 jak ostatnio byłem. Ale prawie na pewno widziałem jedną sztukę 1390 w Realu na Al. Krakowskiej w Warszawie dobry miesiąc temu. W Realu na Puławskiej nie widziałem nigdy. Być może szybko znikają.

 3. jacekg pisze:

  To proste, w podanym przedziale cenowym poszukujemy najbardziej funkcjonalnego i jak największego telewizora z tegorocznych serii.

  Być może inne zestawienia faktycznie oparte są na danych dotyczących sprzedaży, ale tu masz rację, to nie to samo. Co z tego, że przykładowo 6 na 10 modeli sprzedanych to samsung 32 cali – to nie świadczy o tym, że jest najlepszy. Może to np. być spowodowane tym, że to tani telewizor, a wiele osób poszukuje takiego do sypialni, decydując się na niego z powodu najniższej ceny, pozostawiając gdzieś w tyle jakość obrazu.

  My tak nie robimy, po prostu wybieramy najlepsze naszym zdaniem telewizory pod kątem jakości obrazu, funkcji dodatkowych, itd. Tak, by w danym przedziale cenowym nie było lepszej propozycji, niż te przedstawione.

  Poza tym nie trzeba niczego kwestionować, bo to zestawienie tylko TV bez 3D.

  Telewizorom 3D przyglądamy się na naszym bliźniaczym serwisie http://www.3dManiaK.pl

  A jeśli nie wiesz czym się kierować zajrzyj też tutaj:

  http://www….telewizor/

  http://www….-wiedziec/

 4. Paul pisze:

  Szukam telewizora w takim kryterium cenowym, przeglądam Internet i zupełnie nie rozumiem wg jakich kryteriów powstają takie zestawienia, gdyż nie ma żadnej sensownej powtarzalności w zestawieniach różnych portali branżowych. Jedyna powtarzalność dotyczy rankingów popularności w analizie obrotu sprzedaży poszczególnych modeli, ale to nie oznacza jeszcze rekomendacji dla jakości. Równie dobrze można zakwestionować powyższe zestawienie i wskazać bardzo polecany w innym cenionym portalu model Panasonic TX-42AS600E. Bez cienia pretensji, ale niewiele ten artykuł pomaga w kwestii wyboru. Może ktoś z czytelników ma lepszy pomysł lub rekomendację, czym się mam pokierować, aby mądrze wybrać ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml