, Newsy

Najlepsze telewizory Full HD. TOP 10 (listopad 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Najlepsze telewizory Full HD. TOP 10 (listopad 2014)”

 1. gram pisze:

  Niestety większość ludzi kupuje telewizor nie tylko jako kino, ale do codziennego użytku. Zatem projektor całkowicie odpada.

 2. Jurek pisze:

  Prawdziwe kino to tylko projektor!

 3. holtu pisze:

  A ja wybrałbym ten LG 42LB5800. Ma matrycę IPS, najlepsze WiFi ze wszystkich(Wi-Fi Miracast, WiDi) i całkiem dobre głośniki. Szkoda że nie ma Webosa ale coś za coś.

 4. Skąpy pisze:

  Ja kupiułem sobie Samsunga i jestem mega zadowolony z tego TV, ma wszystkie funkcje, na których mi zależało. A jeszcze dostałem ogromny rabat od Netii na jego zakup, gdy brałem od nich neta. Wreszcie jakaś dobra promocja na fajny sprzęt.

 5. Jurek pisze:

  Do sprzedania komponenty prawdziwego kina, a nie pierdziawki made in china, czy made in malaysia: Amplituner Denon AVC-A1HDA-3D, odtwarzacz BDP Pionieer LX-91, subwoofwer Velodyne DD-18 (audiofast.pl/pdfs/…0DD-15.pdf) kolumny Monitor Audio Platinum – PL-200-para (Monitor Audio – Platinum PL200 – Zespoły głośnikowe – Testy sprzętu audio), PLC-350, PL-100-para, MA-GX-100 para, MA GX-FX – para – wszystkie kolumny w lakierze ebony na polskiej gwarancji! Ponadto końcówki mocy Monster Power MPA-3250, oraz MPA 2250, kupione w USA ok. dwa lata temu jako nowe audio.com.pl/pdf/testy/wzmacn…wermpa2250.pdf. Cena detaliczna takiego zestawu to ponad 130tys.pln ( nie licząc kabli połączeniowych). U mnie w opcji kup teraz tylko za 86 tys.pln – lub zamiana na Focusa RS – rocznik 2010 z przebiegiem do 50tys.km. Kolega, który objechał sporo różnych wystaw np:
  I.F.A w Berlinie, CES w Las Vegas, stwierdził, że tak fenomenalnie grającego zestawu zarówno w kinie jak i w koncertach – nigdzie nie usłyszał… Sprzęt w idealnym stanie z oryginalnymi kartonami. Kolumny GX-FX w lakierze ebony – robione na specjalne zamówienie. Taki dobór zestawu wyniknął z wielu lat doświadczeń i eksperymentów z różnymi komponentami w dążeniu do dźwięku doskonałego w każdym zakresie…

  Fabryczne wtyki i kable sieciowe zostały zmienione na: Furutech, Oyaide oraz Monster Power. Interconekty łączące amplituner, odtwarzacz BD i końcówki mocy to najwyższa półka brytyjskiej firmy QED ( Signature Audio i Signature Audio S – 1049 zł za odcinek metrowy).

  Dla zdecydowanego kupca dorzucam gratis listwę przepięciową Monster Cable HTS-1000 ( w opcji mam też listwę Monster Cable HTS 5100). Jest ponadto możliwość dokupienia projektora JVC-RS2 za jedną trzecią ceny detalicznej (wyświecone ok. 1050 godzin). Jedyny na świecie projektor, który za jakość obrazu został wyróżniony zarówno przez E.I.S.A jak i przez T.I.P.A.

  Mam także do zaoferowania nowy amplituner Denon AVR-X4000 (z polskim menu i gwarancją Horn-u). Do tego nowy zestaw Bose acoustimas 10 seria IV – z polską gwarancją.

  P.s Osobie proponującej 65 tys. bardzo „dziękuję” – firma Caritas to ma zupełnie inny adres

  Z uwagi na ilość i gabaryty oraz ciężar całości, zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. Kontakt: deimos77@go2.pl tel. po 17-stej (59) 8421501 Jurek.

 6. gram pisze:

  Ten LG 42LB5610, to dobry prezent dla starszych osób. Bez bajerów, choć ma MHL. Ciekawy jest również ten Panasonic.
  gaga, przecież to zestawienie dotyczy „budżetowych” telewizorów, więc cudów od nich nikt nie oczekuje.

 7. MRogalski pisze:

  Słaby, to jest ten komentarz – merytorycznie. To jakie lepsze? Bez 3D.

 8. gaga pisze:

  chyba 10 najsłabszych telewizorów full hd

Dodaj komentarz


reklamaml