, Kamery Newsy Sony Telewizory

Futbol w technologii 4K: Sony na FIFA World Cup 2014

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Futbol w technologii 4K: Sony na FIFA World Cup 2014”

 1. Kaczo pisze:

  Żeby nie było, że kłamię, bo w internecie jest już wystarczająco dużo osób co gadają głupoty.

  W domu mam Sony W655 za 2500 zł i LG 740S za 3300 zł, obydwa modele mają po 42 cale i są z tamtego roku.
  Sony s6.ifotos.pl/img/D…wpnnph.JPG
  LG s6.ifotos.pl/img/D…wpnxwx.JPG

  Zdjęcia zostały zrobione w przyciemnionym pokoju, różnica jest dość spora, zapewnię dlatego bo LG korzysta z matryc IPS co oznacza gorszy kontrast i czerń. Chciałem go oddać ale w przeciwieństwie do Sony LG ma pasywne 3D, co jest dobre jak chce się oglądać film 3D z całą rodziną lecz na następny raz raczej podziękuje firmie LG co najmniej jeśli chodzi o Telewizory, płacić więcej za gorszy obraz. Jedyne co ma LG do zaoferowania to już wyżej wymienione pasywne 3D i lepsze SMART TV ale ja i tak mam podłączony laptop do telewizora, dlatego Smart TV nie potrzebuję.

 2. holtu pisze:

  LG ma również w ofercie telewizory 4K. Jakość obrazu i dźwięku taka sama ale za rozsądniejsze pieniądze. Polecam zapoznać się też z ich ofertą zanim zdecydujesz się na zakup

  • Maniek pisze:

   Ktoś chyba nie czytał testów. Telewizory 4K od LG są znacznie gorsze niż te od Sony.
   Cytat z jednej recenzji
   „The LG 49UB850V is not only the worst 4K TV we’ve tested, it’s also one of the worst-performing televisions we’ve reviewed to date in terms of image quality”
   Jak ktoś chce tani sprzęt marnej jakości to niech bierze LG, ale jeśli chodzi o jak najlepszą jakość obraz to tylko Sony.

   • holtu pisze:

    Wszystko zależy na czyje zlecenie są wykonywane testy. Moim zdaniem najlepiej samemu się wybrać do sklepu i sprawdzić w praktyce jakie są różnice. Nie zgadzam się że LG jest gorsze od Sony, mam już kilka ich sprzętów i nie narzekam.

    • Kaczo pisze:

     Ja szukałem telewizor to też przeglądałem różne strony. Na wszystkich telewizory Sony były przed LG, chyba nie chcesz powiedzieć, że kilkanaście stron pracuje dla Sony tym bardziej że na jednej najnowszy telewizory Sony dostał notę tylko 6/10.
     Ja mam w domu LG i Sony, jakość obrazu na tym drugim jest znacznie lepsza jak chcesz mogę przesłać nawet zdjęcia na dowód że nie kłamię.


reklama