, MiniRecenzje Philips Telewizory

Philips 32PFH4309: pierwsze informacje

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Philips 32PFH4309: pierwsze informacje”

 1. Błażej pisze:

  Co to jest tryb wyłączenia i czy dobrze rozumiem, że jak go przyciskiem wyłączę z trybu standby to on i tak będzie pobierał prąd?

  • jacekg pisze:

   Urządzenia pozostawione w trybie czuwania pobierają prąd – na szczęście w porównaniu ze starszymi TV nie są to duże wartości, ale to prawda. Innymi słowy by zminimalizować użycie energii najlepiej byłoby wyłączać cały sprzęt (np. za pomocą listwy), ale wiadomo, że w dzisiejszych czasach liczy się wygoda i raczej niewiele osób będzie chciało codziennie podłączać swój sprzęt za każdym razem. Innymi słowy godzimy się na niewielkie straty w ciągu dnia – jednak warto sprawdzić jak to wygląda w skali roku, z naszym całym sprzętem. Może się okazać, że uśpione urządzenia łącznie przez 12 miesięcy kosztują nas o dodatkowe kilkadziesiąt złotych (albo i więcej).

   Z drugiej strony te najnowsze TV wykorzystują opcje minimalizowania strat energii, Sytuacja może być odwrotna, kiedy posiadamy starsze urządzenia, nieoferujące trybów eco, itd.

 2. Kania pisze:

  No nieźle, co chwila nowe te Philipsy się pojawiają. Jak grzyby po deszczu 🙂 A co do tego modelu, to zapewne przemawiać za nim będzie niska cena – bez bajerów.

Dodaj komentarz


reklamaml