, LG Telewizory

Rewolucyjny telewizor LG OLED TV debiutuje dziś w Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Rewolucyjny telewizor LG OLED TV debiutuje dziś w Polsce”

 1. Londoner007 pisze:

  Telewizor na pewno zasługuje na uwagę. Szkoda tylko, że LG w kwestii obrazu, w telewizorach LED pozostaje w tyle za innymi producentami.

  • Lasser pisze:

   To chyba kwestia subiektywna odnosząca się do danej marki, tu akurat LG, chyba że masz jakiś test na myśli, który był rzetelnie przeprowadzony, jakiś link może?

   • Londoner007 pisze:

    Oczywiście to ocena subiektywna. Sugeruję się własnymi odczuciami po wizytach w sklepach. Jestem rozczarowany modelem 860. Przyszedłem do sklepu z chęcią kupna, miałem swój pendrive, niestety obraz świecił gorzej niż Samsung F7000 czy Sony W805. Niestety dalej jestem bez TV i chyba wybiorę między tymi dwoma.

    • Lasser pisze:

     To życzę Ci abyś się nie rozczarował już ale też nie kierował się uprzedzeniami.

    • Virgin pisze:

     A czy parametry ustawienia obrazu były przynajmniej podobne w tych telewizorach które porównywałeś? Trudno mi uwierzyć, że 860 ma gorszy obraz od f7000 albo w805. Pamiętaj, że w markecie to te gorsze TV mają podkręcony obraz, żeby wyglądały na lepsze. Do 970 teraz dają jako gratis G2, nie wiem czy do 860 przypadkiem też.

 2. Lasser pisze:

  Jakość obrazu LG OLED podobno jest porównywalna z projekcją kinową IMAX, muszę to zobaczyć jak będę w Arkadii przed świętami.


reklama