, TOP-10

Najciekawsze telewizory 3D, które warto zobaczyć


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Najciekawsze telewizory 3D, które warto zobaczyć”

 1. Weronika Gras pisze:

  A czy poradzili sobie wreszcie producenci z wada jaka maja te telewizory? CLOUDING !!!
  Osoby ktore zamierzaja kupic w najblizszym czasie telewizor niech sie zapoznaja z ta „cecha” jak to nazywaja producenci zeby potem nie bylo rozczarowania czernia w tych telewizorach.

 2. Wojtek pisze:

  Philips PFL7108 ma pasywne 3D a nie aktywne!

 3. Jakub pisze:

  to jakiej firmy rekomendujecie telewizor, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem, na razie brałem pod uwagę firmy Sony i LG tak do 4 tys. 46-50 cali

  • jacekg pisze:

   Nie rekomendujemy żadnej, ponieważ najlepszym rozwiązaniem jest wybranie najważniejszych parametrów, jakie TV powinien Twoim zdaniem spełniać (oczywiście poza bdb obrazem bo to jest najważniejsze), np. jakie funkcje, ilość HDMI, moc głośników, cena, wielkość – dla każdego, co innego będzie miało istotne znaczenie.

   Porównaj oba wybrane modele (Sony i LG), zobacz, który spełnia najwięcej Twoich kryteriów i wtedy daj znać. Napisz też jakie dokładnie to modele LG i Sony – wtedy powiem Tobie co ja bym wybrał i czym bym się kierował przy zakupie:)

   pozdrowienia

 4. Zaquencony pisze:

  wszystko super, ale 50 tys. za telewizor? Auto można kupić za już 5tys. w nie najgorszym stanie…

 5. Adam pisze:

  Szkoda, że jednak nie wrzuciliście jako benchmark jakiegoś Panasonic. Sam jestem ciekaw jak te TV plasują się na tle konkurencji

 6. Perez pisze:

  Ogólnie to stawiam na Philipsa z bardzo prostego wniosku – połączenie 3D z ambilightem i tak ostrym i wyraźnym obrazem daje niesamowite wrażenia. Jak dodamy inne bajery – WiFi, PRV, czy smart TV to telewizor dla mnie wymiata.


reklamaml