, LG Telewizory Testy

Test telewizora 3D LG 55LA740S

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Test telewizora 3D LG 55LA740S”

 1. Jan kowalski pisze:

  50 lat temy obraz odbiuorników TV też był miodzio ale nic poza tym. Wspólczesne telewizory LG sprzedawane w POlsce to jedno wielkie g… lub jak kto woli badziewie bez możliwości korzystania z bardzo wielu funkcji (np. odtwarzanie mp4, avi itp. i itd.) które znajdują się (i wiele wiele innych) na wyposażeniu odbiorników sprzedawanych w krajach w których TVTrwam nie jest najważniejszym programem 🙂
  nieszczęsny posiadacc LG

 2. misiek pisze:

  jaki duzy dysk obsluzy?bez dodatkowego zasilania

 3. radon pisze:

  Oglądałem ten telewizor, jednak właśnie obraz, kontroler i użyte materiały zniechęciły mnie mocno. Dlatego też kupiłem Philips z serii 8k i uważam go za najlepszy z mo zliwych jakie mogłem kupić.

 4. Virgin pisze:

  Obraz miodzio. Widziałem tego TV na żywo na konferencji w mojej placówce, akurat kupili nowy sprzęt. Na przerwie był jakiś problem to pomagałem przy sprzęcie i pobawiłem się trochę opcjami. Ma rozbudowane menu i fajny kontroler. A dzisiaj zastanawiam się, kto zgarnął tableta LG, którego dostaje się jako gratis. TV robi wrażenie!

 5. Skowron pisze:

  Fajny pilot ma 🙂

 6. Marco pisze:

  Telewizor pod wieloma względami bardzo dobry świetne 3D dobre odwzorowanie kolorów ale czerń jest bardzo słabo już ni mówiąc że dla wielu kino maniaków nie do zaakceptowania.

 7. Robson pisze:

  Zawsze jak wybieram sprzęt to szukam jakie ma wady i czy one mi przeszkadzają. Tu nie ma co mi przeszkadzać, jak na 55 cali to jest najlepszy dla mnie i choc zastanawiałem się czy akurat ten to nie mam wątpliwości. Firma jeszcze dorzuca od dziś tableta do zakupu, żona się ucieszy. A te głościczki 24W wystarczą aby sąsiadowi zanucić muzyczkę 🙂

 8. achim pisze:

  …ten TV posiada dwa głośniki i głośnik niskotonowy(umieszczony właśnie na tylnej ściance) o łącznej moc 24W….

Dodaj komentarz


reklama