, Panasonic Telewizory Testy

Panasonic TX-L55WT60E: recenzja telewizora Smart TV

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Panasonic TX-L55WT60E: recenzja telewizora Smart TV”

 1. piotrus pisze:

  3600 hz niebywałe… 3600 klatek animacji na sekunde..łał… to ten telewizor potrafi stworzyć więcej klatek animacji niz mój komp z czterama gf titanami połaczonymi w quad sli…i jest taki chudziutki… gdzie oni schowali taką technologie ze star treka w takiej cieniutkiej obudowie skoro 90% miejsca zajmuje sam ekran :))) Panowie inżynierowie z panasonica po prostu padam na ziemie przed waszym geniuszem…te 3600klatek…taki gówniany film jak hobbit był tylko w 48 klatkach… to pewnie obraz na tym telewizorze jest ultra-foto-hiper realistyczny.. a ile to pikseli w ciagu sekundy to juz nawet Einstein nie zliczy….

 2. Rafko pisze:

  Cholernie drogi ten Panasonic. Jakość obrazu jest tylko trochę lepsza niż na Sony w805 który jest prawie o połowę tańszy. Niestety obydwa mają problemy z czernią ale za to reprodukcja kolorów stoi na najwyższym poziomie.

  • rabarbar pisze:

   lepiej późno niż wcale: ale sony 55″ nie jest o połowę tańszy i nie ma wbudowanej kamerki jak panasonic niema 3 głośników a dwa niema podwójnego tunera tym samym pip i takie tam… sony daje 2szt. okularów panasonic 4szt. a to też robi cenę no chyba że komuś na tym nie zależy.

   • Edzio pisze:

    Panasonic 55 cali cena około 6000 zł
    Sony 55 cali 4300 zł
    Może nie jest o połowę tańszy ale przepłacanie tyle kasy za jeden głośniczek, który wiele nie daje, jakąś tam kamerkę internetową i podwójny tuner to trochę sporo przy tej samej jakości obrazu.

   • Edzio pisze:

    O zapomniałem o okularach do Panasonica i Sony można je kupić na Allegro za 10 zł, dlatego te dwie pary więcej wiele nie zmienają przy końcowej cenie.

 3. lajkonik pisze:

  A jak sie ma czern w tym Panasonicu???

 4. FanFara pisze:

  Rok po czasie, ale muszę sprostować, te 3600 hz to nie klatki filmu na sekundę ale częstotliwość migania diod podświetlających, chociaż i tu jest trick ponieważ panasonic zsumował częstotliwości z 16 niezależnych pól podświetlających. Te 16 pól to jest hit panasonica ponieważ pozwala np. na wygaszenie 15/16 powierzchni ekranu a podświetlanie tylko 1/15 powierzchni gdy oglądamy przykładowo księżyc na czarnym niebie. To jest przyczyna niesamowitej prawie „plazmowej” czerni tego modelu

Dodaj komentarz


reklamaml