, Artykuły LG Newsy Samsung Sony Telewizory Toshiba

TOP 5 telewizorów: czerwiec 2013

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “TOP 5 telewizorów: czerwiec 2013”

 1. nowacky pisze:

  Również oczekuję recencji najnowszych Philipsów, design powala na kolana jestem ciekaw jak w boju będzie się prezentował. Seria 9K powinna być już niebawem na salonach.

 2. jacekg pisze:

  Philips był już nieraz w niejednym zestawieniu 🙂 i powiem szczerze, że najnowsze modele cieszą się dużym zainteresowaniem – m.in. cena, wygląd, funkcjonalność. Co do recenzji to bardzo bym chciał się przyjrzeć kilku modelom od Philipsa. Jak coś będę wiedział (co i kiedy) dam Tobie znać.

 3. jacekg pisze:

  Witaj szczęśliwy posiadaczu Toshiby:)

  Ja planuje recenzję „50-calowca” z tego roku z serii 2333 – jak byś był zainteresowany to zaglądaj do nas, np. w przyszłym tygodniu

 4. Danny pisze:

  Chciałbym zauważyć, że metoda liczenia czasu reakcji matrycy u Toshiby różni się od metod liczenia innych producentów. Metoda BTB to czas przejścia między kolorami białym i czarnym. Koreańczycy liczą metodą GTG, czyli znacznie krótsze przejście na poziomie szarości. Gdyby policzyć według jednej ustalonej metody czas reakcji matryc w Toshibach wypada lepiej niż w innych LCD z podświetleniem LED. Takich ciekawostek się dowiedziałem, gdy szukał telewizora pod konsolę.

  Pozdrawiam, szczęśliwy posiadacz TV Toshiba 40L6 😉

Dodaj komentarz


reklamaml