, Sharp Telewizory

Sharp LC-50LE650V: czy warto kupić telewizor 3D?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Sharp LC-50LE650V: czy warto kupić telewizor 3D?”

 1. Bobek pisze:

  Porównywałem podobny model Sharp z nowym Philipsem. Zdecydowanie Philips wychodzi na prowadzenie pod kątem jakości 3D jak i (przedewszystkim) 2D. Lepiej zaprojektowany UI. Poza tym już wspomniany wyżej ambilight robi wielką robotę. Sharp mimo iż nie jest zły nie dorównuje Philipsowi.

 2. Motorek pisze:

  Dobrze wypada, ale ja obstawiałbym Philipsy, mają ambilighta, bardzo dobrze wypadają jeśli chodzi o czerń. Nie wiem jak oczywiście ten telewizor się sprawuje jako taki, ale ambilight jest jednak fajną opcją, miło się z tym ogląda, zwłaszcza po ciemku, wzrok też się mniej na pewno męczy.

 3. jacekg pisze:

  Nie zgodzę się z Tobą. Dodatkowy opis może być pomocny, jeśli ktoś chce zobaczyć nie tylko co oferuje TV, ale jak się prezentuje w aspekcie funkcjonalności.

  Trudno nie wspomnieć o najważniejszych rzeczach, żeby nie być posądzonym o kopiowanie ulotki – jak inaczej przedstawisz parametry techniczne, na które czytelnicy zwracają uwagę?

  Jeśli nie potrafisz czegokolwiek dowiedzieć się z tych dodatkowych informacji to faktycznie poczekaj na recenzję tego modelu.

  PS: A dlaczego Sharp?

 4. yeah right pisze:

  ” Postanowiliśmy sprawdzić w aspekcie najważniejszych kryteriów ze specyfikacji technicznej modelu”…

  ale jestescie smieszni, skoro postanowiliscie sprawdzic TV to zrobcie test i go ocencie, a nie kopiujecie z ulotki informacyjnej dane dokladajac pare nic nie wnoszacych zdan, chetnie bym sie czegos dowiedzial przed zakupem tv, a tak LIPA

 5. hexxen pisze:

  Swojego czasu kupiłem Sharpa LC-70LE835E w Media Expercie… była to jedna z najlepszych inwestycji jeżeli chodzi o telewizor. Jeżeli LC-50LE650V działa podobnie, to serio nie ma się co zastanawiać!

Dodaj komentarz


reklamaml