, Newsy Promocje Samsung Telewizory

Okazja dnia: Samsung UE22ES5400 za 1000 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Okazja dnia: Samsung UE22ES5400 za 1000 zł”

 1. kurt_ pisze:

  myślałem też o tym Haierze, no ale szukałem w internecie i nigdzie nie mogłem tak tanio znaleźć jak podawaliście, tzn. 600-700zł. dopiero dziś trafiłem na okazja allegro i tam jest za 599zł, więc zamówiłem 🙂 http://alle…12286.html

  Wy to kupowaliście normalnie, czy to też jakaś promocja była?

 2. j@nek321 pisze:

  skusiłem się na telewizor podany przez pablo – z tym, że kosztował mnie niecałe 600zł. szczerze przyznaję, że to jedna z lepszych inwestycji jakich ostatnio dokonałem! cena-jakość jest rewelacyjna,jeśli chodzi o dźwięk czy obraz to nie ma się do czego przyczepić. niekwestionowaną zaletą są też wbudowane tunery, dzięki czemu nie muszę się martwić o jakieś dodatkowe sprzęty (a co za tym idzie – koszta)

 3. pablo pisze:

  po co płacić 1000 zł za 22″ jak można kupić za 700 zł telewizor haier LE22G610CF – full hd, dwa hdmi, tuner cyfrowy naziemny i satelitarny, oczywiście podswietlenie led itp. jakość obrazu obiektywnie zadowalająca mnie czyli przecietnego użytkownika.

  ktos powie że nie ma smart TV – tylko po co smart TV na tych dwudziestu-kilku calach? tv o takim rozmiarze świetnie się sprawdzi się na przyklad na biurku czyli z opcją podłączenia do notebooka lub PC, a wtedy mamy możliwości o wiele większe niż smart TV 🙂

 4. jacekg pisze:

  Promocja promocją, ale ja bym zdecydowanie wolał nie płacić 1000 zł, ale oszczędzić ok. 1000 złotych na kupnie telewizora (w dodatku 3D)

  Nie trzeba szukać wszystko poniżej

  http://www….-promocja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml