, LG Telewizory

LG SL8000 BORDERLESS – nowa wizja telewizorów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “LG SL8000 BORDERLESS – nowa wizja telewizorów”

 1. gal4 pisze:

  Jak dla mnie nowe telewizory od LG z serii SL8000 są godnymi następcami rewelacyjnej serii LH5000. Co do SL8000 – rewelacyjny design i naprawdę super jakość obrazu bez LED ! Dodatkowo charakterystyczna opcja odtwarzania filmów mkv i divx z USB czyni go rewelacyjną propozycją. Mi osobiście się bardzo podoba. Co do ceny… ok. 4000 zł za 42″ to chyba dobra propozycja.

 2. 123 pisze:

  Model LG SL8000 posiada także gamę nowoczesnych funkcji, wpływających na komfort użytkowania telewizora. Dzięki technologii Bluetooth umożliwia połączenie z kompatybilnym telefonem komórkowym i odtwarzanie muzyki lub przeglądanie zdjęć na wielkim ekranie. Wbudowany port USB 2.0 pozwala na odtwarzanie plików JPEG, MP3 i HD DivX wprost z zewnętrznego napędu dysków lub pamięci flash USB.

  Wystarczy raz. Nie trzeba tego akapitu powtarzać 🙂

 3. jan pisze:

  Mam nadzieję ,że nareszcie ten telewizor będzie godny tych pochwał i zdobytych nagród , jednocześnie stanie się godnym konkurentem dla telewizorów podświetlanych LED firmy Samsung gdzie niestety jedynym (walorem ) jest jego wysoka cena .Myślę ,że tego błędu nie zrobi LG i telewizor ten będzie chętnie kupowany a nie pokrywał się sklepowym kurzem i odstraszał wysoką ceną .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml