, Akcesoria Dune

Wielki konKurs techManiaK.pl. Wygraj nagrody warte ponad 1500 zł!

Popularne produkty:

18 odpowiedzi na “Wielki konKurs techManiaK.pl. Wygraj nagrody warte ponad 1500 zł!”

 1. Szymon Marcjanek pisze:

  Wyniki już są:
  http://www….hmaniakpl/

  Pozdrawiam i gratuluję zwycięzcy. 🙂

 2. Kiszkamen pisze:

  Danke szynke 🙂 owocnych obrad 😉

 3. Szymon Marcjanek pisze:

  @Kiszkamen: Już prawie skończyliśmy. Trwa jeszcze debata, który z wyłonionych przez nas finalistów dostanie nagrodę – głosy w redaKcji są podzielone. 😉 Pozdrawiam

 4. Kiszkamen pisze:

  Jak tam sprawdzanie, kiedy wyniki? 🙂

 5. MaciejMorowski pisze:

  czekamy, czekamy… 😉

 6. Szymon Marcjanek pisze:

  @tarapat: Jeszcze w tym tygodniu – właśnie przebijamy się przez nadesłane odpowiedzi. 🙂 Pozdrawiam

 7. tarapat pisze:

  Kiedy te wyniki?

 8. Majonez 2012 pisze:

  Lubię konkursy Technomaniaka i biorę w nich udział od czasu do czasu. Nie przeszkadza mi to, że używa się do tego celu Facebooka. Mimo iż jeszcze nic nie wygrałem to traktuję to jako dobrą zabawę i zawsze zapoznaję się z tymi ciekawostkami. Jednym słowem jestem na plusie bo wiedza zostaje i nadzieja również, że kiedyś będzie nowy konkurs w którym może coś wygram. Zamiast narzekać lepiej się bawcie w portalowych zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

 9. JOLA pisze:

  Takim filmem,bez którego nie wyobrażam sobie życia i uważam,że jest dobry na wszystko-pogodę,niepogodę i inne plagi egipskie jest niewątpliwie Seksmisja..Ponadczasowy ,ponadkanonowy ,kultowy i po prostu nasz!

 10. maniaK pisze:

  @khtaree, Ty faktycznie nie masz profilu na FB! wow, szacun!

  Na razie musimy się posiłkować takimi działaniami bo to „wymóg naszych czasów” i marketerzy tak oceniają siłę działań. Ale docelowo mamy już plan, żeby nie karmić Zuckerberg-a naszymi działaniami. Niestety nie wszystko na raz

 11. STefan pisze:

  FB nie jest taki zły, bo pozwala kontrolować, że ktoś nie bierze udziału kilka razy i nie oszukuje. Nie wiem co Wam tak przeszkadza jak nie chcecie to nie bierzcie udziału. Nagroda jest zajebista i będę miał większą szansę 😉

 12. aaaa pisze:

  Popieprzyło i was z tym Facebookiem…. Jesteście doniczego. Nawet nie potraficie zorganizowac konkursu bez FB

 13. Szymon Marcjanek pisze:

  @Krysadio: Osobę nagrodzoną zweryfikujemy pod kątem wymogów, więc nie ma obaw.

  @Pirooz, @khtaree: Robiliśmy już dla techManiaKów konkursy, przy których konta na FB mieć nie trzeba było. Ten zaś zorganizowany jest specjalnie z myślą o naszych facebook’owych fanach, więc z zasady kierowany jest do osób posiadających konto na tym serwisie.

  Pozdrawiam

 14. khtaree pisze:

  Podzielam opinie przedmówców.
  Jednocześnie składam oficjany protest! – dalczego osoby nie mające konta na FB nie moga brać udziału w konkursie? To skandal i jawna dyskryminacja. Zarówno ja, jak zapewne wielu czytelników nie założy konta na FB tylko po to by wziąć udział w konkursie. Postuluję żeby nie „gwiazdorzyć” i dać szansę wszystkim, wystarczy przecież własny adres poczty elektronicznej i sprawa załatwiona. A like’i to beda klikać byle cwaniaki co nawet tej strony nie przeglądają regularnie, a jedynie po to, żeby a nóż widelec im się poszczęściło, bo udało im się wyklikać jakimś cudem że jest konkurs.

  Pozdrawiam i wnoszę o zrozumienie.
  Wasz codzienny czytelnik

 15. Krysadio pisze:

  Skąd będzie wiadomo, że ten kto wypełnił formularz ma akurat takie konto na faceebooku, mógł wypełnić bez lajkowania i udostępniania.

 16. Pirooz pisze:

  Powoli przestaje się to robić zabawne, że gdzie człowiek spojrzy tam konkurs wymagający konta na FB. Za niedługo homoseksualiści będą mniej dyskryminowani od nie-posiadaczy FB. Tak ciężko zrobić konkurs bez tego pierwszego etapu? Czyli nabicia sobie like’ów?

 17. Platun pisze:

  Fakt @hanoja ma racje… Gdzie się nie spojrzy ten pierdzielony facebook… wszędzie się musi wcisnąć ;/ Niech to ktoś w końcu usunie 😀

 18. hanoja pisze:

  I znów ten facebook! Boję się otworzyć lodówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml