, MiniRecenzje Samsung Telewizory

Samsung UE40D5500 – recenzja niedrogiego 40″ telewizora

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Samsung UE40D5500 – recenzja niedrogiego 40″ telewizora”

 1. jacekg pisze:

  Gdybyś był faktycznie „kolegą z branży” wiedziałbyś, że artykuły sponsorowane oznaczane są w tekście, że to tekst sponsorowany, żeby nie wprowadzać w błąd czytelników.

  Możesz się ze mną nie zgadać co do jakości tego modelu, masz prawo, ale gdzie znalazłeś informacje, że model „Stoi za 4”? Chyba w najdroższym sklepie internetowym w Polsce sprzedającym telewizory sprzed kilku lat w cenach telewizorów 2016

  Na pewno jesteś z „branży”?

 2. kolega z branży pisze:

  Sami znawcy tematu. A już kompletnie nie rozumiem autora artykułu. Szuka za 2tyś. czegoś co stoi za 4. No błagam. Artykuł „sponsorowany”. To tak jak by napisać, że nie lubi się Lecha bo jest się z warszawy (z całym szacunkiem dla drużyny i warszawiaków). Trochę dystansu, bo piszesz tragiczne artykuły zaciemniające całość. Kompletnie nie obiektywne i bezwartościowe.

 3. Marianos pisze:

  Powiem tak dziadosko działało na tv Vectra, dziadowska jakość w tej firmie dopiero widać różnicę z nc+ obraz jest dobry

 4. Smakor pisze:

  Dziwny ten „test” czy jak to nazwać. Trochę bla bla bla zero konkretów. Wiadomo, że TV z serii 5 nie jest TV z seri 7 czy 8, więc gadanie że obudowa nie taka, że obraz nie taki to troche marudzenie, że maluchem ciężko merca dogonić. Po coś są różne półki żeby sięgać na taką na jaką nas stać. Zresztą to praktycznie najniższa półka w 40″ LEDzie. Warto byłoby w takim tzw „teście” odnieść sie do modeli siostrzanych na tej samej półce… a nie marzyć o niebie.
  Sam aktualnie szukam czegoś z niskiej półki 40″ LED, no może nie koniecznie najtańszy ale do 2000 zł i ten model jest chyba jednym z faworytów. SONY w tej cenie nie znajdziemy. Możemy poszukac Sharpa ale jakoś nie mam do nich przekonania.
  Może ktoś faktycznie ma jakąś sensową propozycję udanej 40″ w dobrej cenie.

  • Rafko pisze:

   40 cali za 2000 złoty to tylko Philips Smart 40PFL5007K lub Toshiba Smart 40RL938G, te dwa modele są znacznie lepsze niż modele od Samsunga w tej klasie cenowej.

 5. mzg pisze:

  OK wiec jaki inny telewizor z DLNA w podobnej cenie proponujecie? Jakies sensowne opcje?

Dodaj komentarz


reklamaml