, Artykuły LG Samsung Telewizory

LG 32LK450 czy Samsung LE-32D550?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “LG 32LK450 czy Samsung LE-32D550?”

 1. Joasia 12 pisze:

  Co za wypociny. Tekst na zamówienie Samsunga?? Nie ma zalet ale różnica tylko jeden punkt na niekorzyść samsunga, jak lg ma słabszy parametr to od razy dwa punkty mniej. Hahahah a ocena kategorii „Ceny” to już rozwala – Szajsung droższy ale co tam można dopisać że w sklepie w pcimiu małym był samsung a lg już sprzedali to przecież zaleta samsunga że stoi na półkach i się kurzy więc od razu więcej punktów. Co za stek bzdur. I jeszcze te dziecinne tłumaczenia, To ma być artykuł?? Dno. Opis parametrów można przeczytać na stronie producenta.

  „Dla ciebie zaleta jest 4 ms? WOW – to pasjonujące, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale są o wiele szybsze TV – naprawdę!! (ale nie, poważnie są – to nie żart)”

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie napisał że 4ms to zaleta tylko że LG to podaje – skoro inni nie podają to oznacza że maja dużo gorsze.

  „Tylko nie na tym polega recenzja danego produktu
  życzę miłego dnia rozpoczynając zdanie od WIELKIEJ litery!:):)”

  Chciałeś błysnąć? To dopisz sobie. Zdania kończymy kropką.

  Jeszcze te emotki – żałosne jak cały „artykuł”.

 2. dżon pisze:

  Wszędzie pisze, że częstotliwość odświeżania LG to 60 Hz, a waszym teście 50 Hz?

 3. jacekg pisze:

  Gdzie są dokładnie te „bzdury”? Cóż takiego masz na myśli? Jeśli gdzieś popełniłem błąd to poprawię.

  Wiesz zaletą niektórych informacji od producenta jest podanie tych danych na ich stronach – to znacznie ułatwia tworzenie recenzji – chyba nie sądzisz, że recenzent siedzi ze stoperem w ręku przed tv i mierzy czas reakcji – a może tak myślisz? hmm To w takim razie powiedz mi, jak zmierzysz kontrast? Smartfonem?:):)

  Dla ciebie zaleta jest 4 ms? WOW – to pasjonujące, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale są o wiele szybsze TV – naprawdę!! (ale nie, poważnie są – to nie żart)

  PS: wracając do informacji zawartych w recenzji, które o dziwo można znaleźć na stronach firmy. Może faktycznie następnym razem, zamiast pisać, że czas reakcji albo kontrast wynosi tyle i tyle po prostu uogólnijmy, i wtedy będzie to wyglądało mniej więcej tak:
  „Czas reakcji wspaniały, szybki, kontrast niesamowity, rozdzielczość? Nooo – Mega dobra.”

  Tylko nie na tym polega recenzja danego produktu

  życzę miłego dnia rozpoczynając zdanie od WIELKIEJ litery!:):)

 4. nieżyt pisze:

  jakieś bzdury. Specyfikacje nie zmierzone i przepisane ze stron producentów. Jeżeli tak, to podanie szybkości matrycy przez LG powinno być zaletą. Samsung nie podaje, bo może nie ma się czym chwalić (np. porównywalny cenowo i wyposażeniowo Philips 32pfl3606 ma matrycę o reakcji 5milisek.

Dodaj komentarz


reklamaml