, Artykuły LG Telewizory

LG prezentuje kolejne modele telewizorów 3D


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “LG prezentuje kolejne modele telewizorów 3D”

 1. jacekg pisze:

  tvnplayera nie ma i nie będzie!!:):) Nawet aktualizacja nie pomoże niestety. Apki powstają w takiej ilości, że nie każdy TV obsługuje je wszystkie a szkoda 🙁

  PS co takiego ma w ofercie TVN, że tak bardzo chciałbyś mieć tvn playera?

  PS2: www.tvmaniak.pl/30659…-smart-tv/

  Tu masz ciekawsze apki, które „występują” w TV od LG

 2. kaerjot pisze:

  Bedzie tvn player na LW570???

 3. quark pisze:

  Ja uważam, że jeśli ktoś chce używać tego telewizora tylko do 3d to ok. Ale muszę was ostrzec, że jeśli chodzi o inne funkcje to ten telewizor jest archaiczny. Jeśli chodzi o Smart TV to totalna klapa. nie ma podstawowych aplikacji takie jakie ma Samsung czyli IPLEX, TVN Player, Onet VOD, TVP VOD, WP TV itd. LG po prostu olewa użytkowników i upaja się sukcesem swojego pasywnego 3d. Kupiłem ten sprzęt (47LW5500) i jestem zawiedziony. W 21 wieku rozrywka internetowa z tym telewizorem przypomina granie w TETRIS na Playstation3. Ten telewizor ma dostęp do internetu i to wszystko. Niestety producent nie rozumie, że oprócz dostępu do internetu trzeba jeszcze móc z niego skorzystać. A to niestety już nie jest możliwe w takim stopniu jak u konkurencji. Najdziwniejsze jest to, że tylko polscy klienci są tak traktowani bo zestaw aplikacji i serwisów na wyspach jest całkiem przyzwoity np: BBC Player. Dodatkową bolączką związaną z firmą LG jest to, że na 2012 rok mają rzekomo wypuścić nową linię telewizorów z zupełnie odmienionym Smart TV. Najciekawsze jest to, że Ci frajerzy (do których też się zaliczam) którzy kupili modele z 2011 roku nie zostaną objęci aktualizacją oprogramowania Smart TV. Nieżle co? Nie ma to jak wzgląd na klienta. Po tych doświadczeniach już nie wierzę firmie LG i n ie kupię żadnego ich sprzętu.

 4. jarek pisze:

  Kupiłem LG LW42 5500 w neonecie cena 2999 w zestawie 7 par okularów i pilot magic jesli chodzi o ogladanie 3d rewelacja inne filmy tez super do podłączenia z komputerem kupiłem kabel HDMI standard 1.4 wszystko działa jak należy fakt włączyłem 1 grę rfactora. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem tego TV to powiem, że warto. KOnwersja filmów z 2 do 3 różnie to bywa zależne jest od materiału a raczej jego jakości jaki chcemy konwertować ale przecież wszystkich filmów w 3d niema sensu oglądać:)

 5. seibian pisze:

  Na takiej samej technologii Acer wypuścił laptopa jestem w posiadaniu takiego sprzętu i jest super.Bez porównania lepszy od „migawkowego 3D”.Dlatego LG napewno zagości w moim domu.

 6. Alex pisze:

  Noo dość spory wybór tych telewizorków mają, większe mniejsze…
  Z tymi okularkami to sympatyczna sprawa, łatwo i niedrogo można zafundować sobie trzy pary i oglądać w trzech wymiarach ze znajomymi.
  Jak dla mnie sporym plusem jest DLNA- protokół ten możliwa odtwarzanie plików z dysków zewnętrznych (podłączonych bezpośrednio do USB lub przez sieć lokalną). Po zakupie stwierdzam że dobrze było odrobinkę nadszarpnąć oszczędności 😉

 7. livi pisze:

  Okulary rzeczywiście są lekkie i najważniejsze, ze nie wymagają żadnego ładowania, nie generują fal elektromagnetycznych, co sprawia, że są bezpieczniejsze od konwencjonalnych okularów 3D.

 8. tomek pisze:

  troche czasu do premiery tych TV już minęło i muszę przyznać że LG zamieszało na rynku, pasywne 3D to jak powiedziało LG rzeczywiście rewolucja

 9. FrankWilliams pisze:

  te modele napewno będą bardzo popularne dzięki wspomnianej w artykule wygodzie oglądania filmó 3D i (jak przystało na LG) dość przystępnej cenie

 10. patrykk pisze:

  Dla mnie to ideał jesli chodzi o telewizory 3D.Poki co nic lepszego nie ma na rynku i kazda z jego funkcji poczynajac od lekkich okularów a kończac na mozliwosc ogladania pod różnym kątem sprawia ze jest to unikat.

Dodaj komentarz


reklama