, LG Newsy Telewizory

Pierwszy mecz w 3D – gdzie oglądać?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Pierwszy mecz w 3D – gdzie oglądać?”

 1. Jules pisze:

  na YT pod – Kibice o 3D można przekonać się jak bice ocenili efekty 3D podczas tego meczu

 2. GABI pisze:

  Miejmy nadzieję że dwaj silni gracze na rynku LG i C+ dzięki transmisji meczu w technologii 3D zapoczątkuje nowy trend na naszym rynku i technologia trafi do naszych domów

 3. paulus60 pisze:

  Wszystko OK.
  Rozumiem, że wymagane są specjalne okulary 3d do oglądania anaglifów i innego rodzaju obrazów stereoskopowych. Bzdura jest wymóg posiadania specjalnego telewizora 3D. Obraz 3D, o ile jest nadawany i mamy odpowiednie okulary można oglądać na każdym telewizorze!!! Obraz taki, w zwykłej nawet rozdzielczości, można odtwarzać nawet z kasety VHS i będzie to obraz 3D! Mam kilka takich nagrań mających już ponad 10 lat i nadal jest to 3D. Oczywiście w HD 3D doznania będą nieporównywalnie bogatsze, ale nie dajcie się zwariować. Wystarczy zwykła plazma lub LCD full-HD, a nawet HD ready.

 4. paulus60 pisze:

  Wszystko OK.
  Rozumiem, że wymagane są specjalne okulary 3d do oglądania anaglifów i innego rodzaju obrazów stereoskopowych. Bzdura jest wymóg posiadania specjalnego telewizora #D. Obraz 3D, o ile jest nadawany i mamy odpowiednie okulary można oglądać na każdym telewizorze!!! Obraz taki, w zwykłej nawet rozdzielczości, można odtwarzać nawet z kasety VHS i będzie to obraz 3D! Mam kilka takich nagrań mających już ponad 10 lat i nadal jest to 3D. Oczywiście w HD 3D doznania będą nieporównywalnie bogatsze, ale nie dajcie się zwariować. Wystarczy zwykła plazma lub LCD full-HD, a nawet HD ready.

 5. Jules pisze:

  zapowiada się super i również mam nadzieję że wygram wejściówkę

 6. Fenris pisze:

  Ja w Wa-wie wybieram się na ten pokaz. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać wejściówki na stronie canal+

 7. kempe pisze:

  ja się wybieram do cafedelmar. mam nadzieję, że będzie warto!
  na mecz niestety nie mogłem iść bo biletów nie było. więc zobaczę czy wisła do końca zepsuje sobie sezon 😉

Dodaj komentarz


reklama